GT5; EA: "verimsiz", Codemasters: "sıkıcı"

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.11.2010 - 11:58
NFS: Shift 2'nin GT5'ten daha iyi olacağı söyleniyor
Polyphony Digital'in yıllardır beklenen oyunu, daha doğrusu yarış simülasyonu Gran Turismo 5, PS3 için raflarda yerini aldı. Bünyesinde 1,031 araç barındıran, başarılı görsellere sahip ve 3D'ye de destek veren bu yapım, diğer oyun firmalarının da gündemine oturdu.

Bilindiği gibi EA Games'in Need for Speed ve Burnout gibi arcade yarış serileri var. GT5 ile karşılaştırmamız söz konusu olamaz, zira farklı tarzdalar, ancak belli ki EA, yeni geliştirilen NFS: Shift 2'ye oldukça güveniyor. EA'den Patrick Soderlund, Gran Turismo 5'i verimsiz bulduğunu dile getirdi. Yeni hazırlanan Shift 2'nin de GT5 ile direkt rekabete girebileceğini, hatta ondan iyi olabileceğini belirtti.

GT5; EA: "verimsiz", Codemasters: "sıkıcı"
Diğer bir firma olan Codemasters'tan da GT5 hakkında yorum gecikmedi. Firmanın Ceo'su Rod Cousens, Gran Turismo 5'in teknik anlamda bir fenomen olduğunu, ama bazı yarış severlere hitap etmeyeceğini ve son olarak da "sıkıcı" olduğunu belirtti. Cousens, kendi geliştirdikleri F1 oyunundan ise, övgüyle bahsetti.

Bakalım bu söylemlere Polyphony Digital'den cevap gelecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 13:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
GT5; EA: "verimsiz", Codemasters: "sıkıcı"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×