GTA 3 online oynanırsa nasıl olur?

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
GTA 3 online oynanırsa nasıl olur?
Bir deneme, biraz uğraşı ve birkaç programcının bir araya gelmesi. Yanlış anlaşılmadı, gerçekten GTA3 internetten çoklu oynanacak. İnanılmaz gibi sanki?

Çok başarılı olduğu belirtilen denemeler, birkaç video ve GTA3 forumlarının birkaç müdavimi tarafından da kanıtlanmış durumda. Yakın tarihte inanılmaz eğlenceli bir sürümle karşılaşmamız olası.

Bu arada yakında diyoruz ama, eklentinin resmi sitesi www.gta3mta.tk üzerinden deneme sürümlerini indirebilir, internet üzerinden ya da bir kafede oynamaya başlayabilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA 3 online oynanırsa nasıl olur?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×