GTA 5 için Avengers Endgame Thanos modu yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 5.08.2019 - 11:59
GTA 5'in en iyi Thanos modu çıktı!

Şüphesiz satış anlamında bu jenerasyonun ve bir önceki jenerasyonun en başarılı oyunlarından bir tanesi olan GTA 5, aradan yıllar geçmesine rağmen milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediliyor. Sahip olduğu açık dünyası, hikayesi, oynanış mekanikleri ve en önemlisi kapsamlı çevrimiçi GTA Online içeriği, oyuncuları hala oyuna bağlayan unsurlar arasında bulunuyor. Konsol platformunun yanı sıra PC platformuna da çıkan oyun, PC'de mod yapımcıları sayesinde güzel bir kitle kazandı. Akıllara gelebilecek her türlü moda sahip olan GTA 5 için bu kez yeni bir Thanos modu yapıldı. Hali hazırda oyun için yapılmış birden fazla Thanos modu bulunuyor. Ancak JulioNIB tarafından yapılan bu Thanos modunun en kapsamlı mod olduğunu söyleyebiliriz.

GTA 5 için Avengers Endgame Thanos modu yayınlandı

Avengers Endgame'de karşılaştığımız Thanos'u oyun içerisine entegre eden mod yapımcısı, Thanos'un her bir gücünü oyuna eklemeyi unutmamış. Daha öncesinde Avengers üyelerini oyuna mod olarak getiren yapımcılar, MCU'nun tamamını neredeyse GTA 5'e eklememişti. Resmi olmayan mod desteği sayesinde oyunu yaşatan yapımcılar, GTA 6 çıkana kadar oyunu modlamaya devam edecektir.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 11:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2019 13:54
Ölmüş grafiklere gelen yok kumarhane güncellemesi yok avengers modu yok bu kadar saçmalamaya gerek yok yani 10 senede 1 oyunmu çıkar en fazla hangi oyun olursa olsun 2’yılda bir çıkması gerekiyor yani geç çıkınca dahamı karizmatik olunuyor modunamı giriyor bu yapımcılar şaka gibi bir deli saçması
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2019 12:02
Bence sen kendi yazdığın yorumu bile okumadın.
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2019 12:00
ölmüş grafik derken ?
r.i.p.
r.i.p. 6.08.2019 01:14
2 senede oyun yapmak mı? senin gibi eleştiri yapanları anlamıyorum gerçekten sanki çok büyük işler başarmış insanlar gibi konuşuyorsunuz insanların yaptığı büyük işleri ise küçümsüyor ve boş eleştiriyorsunuz. Rockstar sadece gta oyunları yapmıyor red dead redemption 2 geldi bu kadar haberi dönüyor görmedin mi? sürekli oyun çıkaran bir firma zaten ama sen burada en fazla 2 yıl sürer falan yazmışsın rockstar büyük bir firma bir sürü stüdyosu var ve oyunların yapım süreci en az 4 yıl falan sürsede her stüdyo farklı bir oyuna çalıştığı için neredeyse her yıl oyun çıkarıyor gta 5 sonrası 2014 ve 2015 yılları gta 5 oyununu geliştirip diğer platformlara çıkardı 2016 ve 2017 yılları red dead redemption 2 için uğraştı red dead redemption 2 büyük bir oyundu o yüzden bu kadar sürdü. Rockstar büyük bir şirket olmasına rağmen oyun çıkarmak konusunda zorlanıyor çünkü kaliteli oyunlar yapmak için uğraşıyor her yıl 10 tane oyun çıkarıp fragmanla insanların gözünü süsleyip çöp oyun çıkaran diğer firmalar gibi değil diğer kaliteli oyun çıkaran firmalardan biriside naughty dog ve playstation özel oyun çıkaran diğer firmalar yıllarca uğraşıyorlar çünkü rockstar kadar büyük değiller sebebi ise oyunlarının daha az satması yoksa onlarda kaliteli işler çıkarıyor sen gelmiş 2 yıl diyorsun burada sanki çok basit bir şey.
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2019 22:43
Her yıl çıkan veya her iki yılda bir çıkan oyunları görüyoruz. Adamların şu zamana kadar yaptığı kötü denilebilecek bir oyun çıkarmamışken bu tarz bir yorumun yapılması komik. Bozulana laf edersin anlarımda sağlam işler çıkarmak için yıllarca uğraşan firmalara laf etmek biraz komik :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gizemli28
Gizemli28 5.08.2019 17:22
Ne boş işler arkadaş bunlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2019 14:17
Gelsin artık şu yeni GTA oyunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA 5 için Avengers Endgame Thanos modu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×