GTA 5, North Yankton DLC paketi sızdırıldı!

GTA 5, North Yankton DLC paketi sızdırıldı!

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 27.10.2013 - 23:54
Olası ilk DLC
Reddit ve GTAForums üyeleri GTA 5'in DLC paketini ortaya çıkarmayı başardılar. Böylelikle ilk DLC'nin adı North Yankton olarak gözler önüne sürüldü. Sızan bilgilere göre DLC, Michael ve Trevor'un geçmişini konu alacak.

Ayrıca DLC'de Bruce adında büyük bir düşmanımız olacak ve Rick adında yeni bir karakter bulunacak. Tabii bunların hepsi birer söylenti. Niko'nun geri dönüşü de söylentiler arasında. Ayrıca Gracie Ancelotti ve Tony ile Luis Lopez'de geri dönüyor.

GTA 5, North Yankton DLC paketi sızdırıldı!
Roman Bellic gibi diğer GTA 4 karakterlerininde oyunda olacağı belirtilenler arasında. North Yankton, GTA 5'in başlangıcındaki karlı bölümdü ama asıl oyunun yıllar öncesini konu alıyordu. GTA 4 ve EFLC'nin 2008'de, GTA V'in de günümüzde geçtiğini göze alırsak, hikaye de nasıl bir bağlantılar olacağını tahmin edebiliyoruz.

Ayrıca bizim tahminlerimize göre Rockstar tek DLC ile kalmayıp, Grove Street ve eski karakterlere uyumlu DLC çıkarabilir diye ufak bir ümit içerisindeyiz. Aşağıdaki 25 dakikalık video da ise DLC'ye ait tüm ipuçları ve sızıntılar toplanmış durumda. Gelişmeler için takipte kalınız.


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 13:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2015 15:44
Abi Los Santos a grove street dlcsi şart,oyunda homies ballas var fakat çete savaşları yok;Eğer North Yankton DLC olursa Trevor ve Michael in yanına eski oyunlardan tanıdığımız bir yüz lazım misal johnny klebitz gibi hikayede trevorun onu öldürmesiyle bir bağlantı oluşrurulabilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×