GTA 5 PC'ye geliyor!

GTA 5 PC'ye geliyor!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 13.08.2013 - 10:22
NVidia yetkilisi ağzından kaçırdı!
Rockstar'ın beklenen oyunu GTA 5'in PC'ye çıkıp çıkmayacağıyla ilgili uzun süredir spekülasyonlar devam ediyor. Ancak görünüşe göre bir NVidia yetkilisi, GTA 5'in PC versiyonunu ağzından kaçırmış olabilir.

NVidia'nın Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Chris Evenden, firmanın düzenlediği mali toplantıda şu sözleri söyledi:

GTA 5 PC'ye geliyor!
"PC pazarı gelişiyor. Giriş seviyesi laptoplar, tablet tarafından baskıya uğruyor. Buna rağmen oyun sistemleri ve workstation'ların satışları büyüyor. Bu durum kullanıcıların farklı tarz PC'leri kullandığını gösteriyor. Çoğu kullanıcı genel işler için bir PC alıyorlar. Ancak bu işlerin çoğu bir tabletle de halledilebiliyor. Oyuncular sistemlerini bu sonbaharda gelecek olan Call of Duty: Ghosts, Grand Theft Auto V ve Assassin's Creed IV gibi bomba oyunlara hazırlıyorlar."

Son cümlede de okuduğumuz gibi oyuncuların belirtilen oyunlar için PC'lerini geliştirdikleri belirtiliyor. Tabi oyunların arasında henüz PC için açıklanmamış olan GTA 5 de yer alıyor.

Açıklamada bir hata yapılmış olabilir. Ancak yine de umutlarımız sürüyor.
Yorumlar 132
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 03:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×