GTA 5 Remake videosu ve ekran görüntüleri yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.03.2021 - 16:24
Oyunun grafiklerini önemli ölçüde değiştiren ve yenilikler ekleyen GTA 5 Remake videosu ve karşılaştırma yapabilmek için ekran görüntüleri yayınlandı.

GTA 5 Remake videosu yayınlandı. Bu mod yayınlanan video ve ekran görüntüleri ile birlikte indirilebilir hale geldi. 2015 yılında PC versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkan GTA 5, bildiğiniz gibi o dönemden itibaren birçok güncelleme aldığı gibi mod yapımcılarının da gözde oyunlarından biri haline geldi. Bu sefer yayınlanan GTA 5 Remake projesi ise oyun için yapılan en kapsamlı modlardan birisi. Oyunu görsel olarak değiştirdiği gibi oyunun dünyasına da bazı yenilikler ekliyor.

GTA 5 Remake videosu oyundaki değişimi gözler önüne seriyor

Mod yapımcısı olan Nb.Design isimli kullanıcı GTA 5 modlarında daha önce başarılı işlere imza atmıştı. Mod yapımcızının yeni projesi GTA 5 Remake ise ilk olarak Patreon üyeleri için indirilmeye sunuldu. Genelde önceliği Patreon abonelerine veren Nb.Design, bir süre sonra ise bazı çalışmalarını global olarak da yayınlayabiliyor. Bu konuda herhangi bir açıklama yapmamış olsa da GTA 5 Remake projesinin bir süre sonra tüm kullanıcılar için açılması bekleniyor.

Grand Theft Auto 5 Remake olarak adlandırılan bu mod klasik grafik modlarından biraz daha farklı. tabi ki çözünürlük ve ışıklandırma gibi sık sık karşılaştığımız güncellemelere bu mod içerisinde de yer verilmiş. Fakat GTA 5 Remake projesinde oyun alanına yapılan bazı değişiklikler de görüyoruz. Yapılan bu değişiklikler ile birlikte oyunun çoğu bölgesi alışılmış görünümünden uzaklaşmış durumda.

Zaten yayınlanan GTA 5 Remake videosu detaylarına baktığımızda da bu değişim net olarak gözüküyor. Kaplama detayları, yansımalar ve daha iyi görselliğin yanı sıra oyun alanına eklenen yeniliklere de video içerisinde yer verilmiş. Özellikle orijinal hali ile GTA 5 Remake versiyonu arasındaki farklara değinilen kısımlarda bu değişiklikler çok daha ön plana çıkıyor.

Diğer taraftan bu mod ile birlikte Los Santos dünyası daha canlı bir görünüme kavuşmuş da diyebiliriz. Kısacası modlu hali ile birlikte GTA 5 dünyası daha güzel bir görünüme kavuşmuş. Mod yapımcısının Patreon hesabına ve mod ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

GTA 5 Remake videosu ve ekran görüntüleri yayınlandı

GTA 5 bildiğiniz gibi Playstation 5 için de duyurulmuştu. İlk olarak 2013 yılında karşımıza çıkan oyunun bu yeni versiyonunda görsel anlamda önemli değişiklikler olması da bekleniyor. Rockstar yetkilileri yaptıkları açıklamalarda GTA V yeni nesil sürümünün klasik bir geçiş oyunu olmayacağını ve bu konuda örnek bir çalışmaya imza atacaklarını belirtmişti.

GTA 5 Remake videosu yayınlandı

GTA 5 Remake videosu yayınlandı

GTA 5 Remake videosu yayınlandı

Yorumlar 42
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2022 16:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2021 15:45
Gta 5 remastered için series x versiyonunu beklicem
Çünkü oyunlar series x de daha canlı ve net gözüküyor
Aynı şekil oddworld Soulstrom içinde series x versiyonunu beklicem çünkü 12 teraflops keskin ve net grafikler sergiliyor
Ps5 ısınınca 9.2 teraflops söz konusu maalesef bu beni soğuttu
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2021 04:31
benide 12 teraflops soğuttu pc de 34 teraflop oynamak varken ısınmadan kasmadan 144 fps 4k-2k oyun deneyimi dururken neden çöp konsollara para vereyimki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2021 16:03
Mod bu resmi video değilki
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2021 10:51
Evet mod olsada sonuçta yine bu şekilde çıkacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2021 18:27
Bu remastered nasıl yapılır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2021 16:33
Bu daha mı iyi şimdi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2021 14:26
Rocjstar gamesib elinden çıkma bir remake olmadığı %100 süper remake diyemeyiz o yüzden ps5 remake yi bekleyin çünkü rockstar gamesin elinden çıkma remake ps5 e gelen remake olacağından o daha kusursuz bir remake olacaktır
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA 5 Remake videosu ve ekran görüntüleri yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×