GTA 5 videosundaki ilk detaylar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 2.11.2011 - 18:30
Detaylara dikkat ettiniz mi?
Beklenen video nihayet yayımlandı ve oyuncular da videoyu tekrar tekrar izleyerek görüntülerdeki detayları bir bir ortaya çıkarmaya başladı. İşte videoda dikkat çeken ilk detaylar:

GTA 5 videosundaki ilk detaylar
Videoya bakılırsa GTA 5, günümüze yakın bir zaman diliminde geçiyor. Ayrıca yapılan Hollywood, San Andreas söylentileri de doğru çıkmışa benziyor. Zira oyun San Andreas'de geçecek.

Videoda insanların yaşam tarzlarına baktığımızda, köprü altında uyuyan da var, evini satılığa çıkaran da, evinde vakit geçiren de.

Kontrol edeceğimiz karakter, her bir GTA oyunundaki karakter gibi suçlu ve çok para kazanıp güzel yaşamak için San Andreas'e gelmiş.

Chilead dağı geri dönüyor gibi. Videoda dağcıların zirveye yaptığı yürüyüşü görüyoruz. Büyük ihtimalle San Andreas'teki kırsal ve dağlık bölgelere de geri döneceğiz.

Ve evet. Jet ve helikopterler GTA 5 ile geri dönüyor. 11 Eylül saldırıları sebebiyle GTA IV'te özgürlükler biraz kısıtlanmıştı hatırlarsanız. Ancak GTA 5'te yine o muhteşem özgürlük hissini yaşayacağız galiba.

Yorumlar 69
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2022 00:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA 5 videosundaki ilk detaylar

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×