1/2

GTA 5'in gizemleri

GTA 5'in gizemleri

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 25.09.2013 - 11:21
İşte şu ana kadar bulunan sırlar.
GTA 5 satış rekorları kırmaya devam ediyor. Oyunu oynayanlar da hikayeyi bitirmekle kalmayıp, Vinewood'da bir nevi "yaşamaya" devam ediyorlar. Haliyle yaşarken, ilginç olaylarla da karşılaşıyorlar.

GTA serisinde bugüne kadar uzaylılardan tutunu, Kocaayak'a kadar çeşitli efsaneler bulunuyordu. Gelin bakalım şu ana kadar GTA 5'te ne gibi bunlara benzer gizemler görülmüş.

Kocaayak (Bigfoot)

San Andreas'taki o söylentileri unutabileniniz var mı? Hem de YouTube'da ortaya çıkan birçok sahte videoyla yaratılan heyecanı? GTA 5 bu söylentilere nokta koyuyor ve bir görevin başında termal kamera kullanırken, kısa bir süre de olsa Kocaayak'ı görebiliyorsunuz.Harita gizemleri

Eğer oyunun koleksiyoner versiyonunu satın aldıysanız, elinizde bulunan Blueprint haritayı ultraviyole ışığa tuttuğunuzda, haritada işaretlenmiş noktaları görebiliyorsunuz. Bu noktalar, genellikle oyundaki ilginç içerikleri gösteriyor.

Donmuş uzaylı cesedi


İlk "prologue" görevinde donmuş bir nehrin kenarında gidiyorsunuz. Eğer nehrin belli bir yerinde dikkatlice bakarsanız, buzun altında donmuş bir uzaylı cesedi göreceksiniz.

Devamı diğer sayfada
>>>>>>>>>>>>>>>>

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×