GTA 5'in PC versiyonu için Intel patronu konuştu!

GTA 5'in PC versiyonu için Intel patronu konuştu!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 9.10.2013 - 10:45
Şok açıklamalar var!
Sadece PS3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkan GTA 5, özellikle PC sahiplerinin sabrının taşmasına neden oluyor. PC sahibi olan ve GTA 5 oynamak isteyen oyuncular, Rockstar'ı mail yağmuruna tutuyor ve imza kampanyaları düzenliyorlar. Ancak oyunun PC'ye çıkmamasının arkasında bir sebep yattığı düşünülüyor.

GTA 5'in PC versiyonu için Intel patronu konuştu!
Intel'in patronu Chris R. Silva, bu konuda ilginç bir açıklamada bulundu. Silva yaptığı açıklamada GTA'nın uzun bir süre boyunca konsollara özel olmayacağını, ancak özel olmasının sebebinin, parası olan iki şirketin bu durumu korumak için çabalaması olarak nitelendirdi.

Sözlerine "Biri bu oyunun konsola özel olması için yüklü miktarda para ödedi" şeklinde devam eden Silva, örnek olarak Halo'nun konsola özel olmasının ve bu durumun markaya zarar vermesini gösterdi.
Yorumlar 109
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2020 15:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×