GTA 5'in polisleri ırkçı iddiasına Rockstar yanıtı

GTA 5'in polisleri ırkçı iddiasına Rockstar yanıtı

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 27.09.2013 - 23:36
Franklin'e daha mı sert davranıyorlar?
GTA 5'in polisleri ırkçı mı? İnternet bir iki gündür bu konuyla çalkalanıyor. Pek çok oyuncu daha önceden otoritelerin ırkçılık yapması konusuna -özellikle San Andreas'ta- eğilen Rockstar'ın alttan alta bu mesajı verdiğini öne sürdü. Reddit, NeoGAF gibi forumlarda Franklin'le dolanırken polislerin daha fevri davrandığı; hatta bazen Franklin'e saldırıldığında dahi salıdran beyazsa Franklin'i suçladıklarını ileri sürdü. Forbes'un bugün yaptığı haberde Rockstar bunları yalanladı. Rockstar üç karaktere birden polisin eşit derecede katı davrandığını söyleyip Frankln'e ek kötü muamele için bir şey yapmadıklarını söyledi. Ben de şahsen böyle bir durumla karşılaşmadım ama siz okuyucularımıza soralım, siz Franklin'le oynarken böyle bir durumla karşı karşıya kaldınız mı?

GTA 5'in polisleri ırkçı iddiasına Rockstar yanıtı
Yorumlar 44
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 15:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×