GTA 5'in satışları onca seneye rağmen durmak nedir bilmiyor

GTA 5'in satışları onca seneye rağmen durmak nedir bilmiyor

Furkan Güler
Furkan Güler 17.05.2018 - 10:43
Sevilen oyundan rekor üstüne rekor geliyor

Geride bıraktığımız konsol neslinin en çok satan oyunu olan GTA 5, içerisinde bulunduğumuz konsol neslinin de en çok satan yapımları arasına girdi. Geçtiğimiz dönemlerde eğlence sektörü tarihinin en çok satan yapımı haline gelen GTA 5, bu sefer satış anlamında yeni bir rekora daha koşuyor. Belirtilenlere göre oyunun satış miktarı 95 milyonu geride bıraktı bile. 100 milyona satış miktarına oldukça yakın olan GTA 5'in bu rekoru muhtemelen Rockstar Games daha iyisini yapana kadar kırılmayacaktır. Özellikle GTA Online ile büyük bir gelir elde eden Rockstar Games, bu sayede oyunun uzun bir süre canlı tutulmasına sebep oldu.

GTA 5'in satışları 100 milyona yaklaştı

GTA Online'ın sahip olduğu mikro ödemelerden kazandığı paralar ile kasasını dolduran Take Two ve Rockstar Games'in, daha uzun bir süre boyunca GTA 5'in çevrimiçi modlarının destekleneceğini düşünebiliriz. Şu anda Red Dead Redemption 2 üzerinde çalışan geliştiriciler, benzer bir çevrimiçi modu GTA 5 için de yapacaktır. Sona geldiğimizde GTA 5'in bu krallık tacını hangi oyun devralacak merakla bekliyoruz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 07:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2018 12:58
Yeni nesil grafikli oyunlar varken gta’da neymiş bitti geçti gitti yapın yeni gta’da 4K hdr içeriklide oynayalım öyle egoya girip 5 senede 10 senede bir oyun çıkartılmaz siz gidin ergenlere online güncellemeler yapın oynasınlar artık 4K hariç hiç bi oyun istemiyoruz hatta resim bile çekirdek bile
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2018 16:45
4K manyağı ve oyunu grafikten ibaret sanan kültürsüz biri daha....
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2018 16:15
peki 4k oynayamayan, öyle bir sistemi toplayacak maddi gücü olmayanlar ne yapacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×