GTA 5'ten Franklin'in evi satışta!

GTA 5'ten Franklin'in evi satışta!

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 9.11.2013 - 16:43
İstanbul'daki birçok villadan ucuz
GTA V'in önemli karakterleri arasında bulunan Franklin'inin evini, gerçek hayatta merak ediyor musunuz? Hatta o ev de yaşamak ister miydiniz? Parası olanlar için ya da piyangodan umutlu olan arkadaşlar için konuşayım: Evin Los Angeles'taki gerçek hali 3,995,000 dolardan satışa çıkmış bulunmakta. Yaklaşık 8 milyon yani eski parayla 8 trilyon değerindeki bu ev, İstanbul'daki birçok villadan ucuz. Sarıyer ve İstanbul'un bazı dağ başında 10 milyona villa sahibi olunurken, bu derece eşsiz bir villanında 8 milyona mal olması gerçekten şaşırtıcı. Galiba Amerika'nın kendi insanına verdiği değeri bu fiyatla ve bu lüks binayla görebiliyoruz.

GTA 5'ten Franklin'in evi satışta!
Yorumlar 29
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 06:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2015 22:38
Devlet belirlemiyor villa fiyatlarını sahibinden komda birbirinden göre göre göre gaza gele gele millet tırmandırıyor fiyatları
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2015 14:21
Ucube bir Türkiye ABD kıyaslaması. Bu arz meselesi Türkiye'de Amerika kadar geniş arsalar olsa, apartman yerine herkes villa yapar yüksek arz sayesinde de fiyatlar böyle düşük olurdu.

Aşağılık kompleksi böyle bir şey sanırım...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×