GTA 5'ten yeni bir rekor daha geldi

GTA 5'ten yeni bir rekor daha geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 9.11.2017 - 12:56
Grand Theft Auto 5'in eline uzun bir süre boyunca su dökülemeyecek

Grand Theft Auto 5, 2013 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkmış, daha sonrasında ise yeni nesil konsollar olan PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkmıştı. En sonunda PC platformuna da çıkan oyun, tüm platformlarda başarılı satış rakamlarına ulaşmayı başarmıştı. Rockstar Games'in oluşturduğu büyük albeni sonucunda tüm oyuncuların gönlünde taht kuran Grand Theft Auto 5'ten yeni bir rekor daha geldi. Açıklanan son bilgilere göre Grand Theft Auto 5, Amerika Birleşik Devleti üzerinde tüm zamanların en çok satan video oyunu olmayı başardı. NPD isimli araştırma şirketinin yanında Take - Two'nun sözcüleri de oyunun 85 milyondan fazla sattığını doğruları.

Grand Theft Auto V için yeni bir rekor daha kayıtlara geçti

Ayrıca Grand Theft Online ise bu yıl en karlı dönemini geride bırakmış. Daha öncesinde söylentiler, Grand Theft Online'ın, yeni bir Grand Theft Auto oyunu yapacak kadar kar ettiğini söylüyordu. Rockstar Games bu iddiaya ilişkin bir açıklama yapmadı ancak Grand Theft Online'ın oldukça fazla kar ettiğini, geliştiricilerin senaryo odaklı bir indirilebilir içerik getirmemesinden anlayabiliriz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 06:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 22:51
gta 6 mutlaka çıkacaktır eğer rdr2 türkçe çıkarsa ve güzel bir satış rakamı çıkarsa gta 6 kesin türkçe çıkıcaktır (RDR 2 İÇİN SONY TÜRKİYE TÜRKÇE ÇIKMASI İÇİN BAŞVURU YAPTI)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 15:01
Çağa çoluk iyi para kazandırdı amerikanyalılara
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×