GTA 6, bu neslin tek Rockstar oyunu olacak

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.01.2022 - 18:31
Yakın tarihli, firma içinden gelen bilgilere göre Grand Theft Auto VI, bu nesil konsollarla gelmesi muhtemel tek Rockstar oyunu olacak.

Uzun zamandır belkediğimiz, ancak hakkında en ufak bir haber dahi edinemediğimiz GTA 6 için içeriden sızdığı söylenen bir bilgi karşımıza çıktı. Çeşitli raporlar oyunun üzerinde çalışıldığını düşündürse de, Rockstar, oyunun üzerinde çalışıldığına dair en ufak bir duyuru dahi yapmadı.

GTA 6, bu neslin tek Rockstar oyunu olacak

Son zamanlarda, Battlefield sızdıran ünlü Tom Henderson, GTA VI'yı 2025'e kadar göremeyebileceğimizi iddia etti. başkaları ise geliştirmenin bir "karmaşa" olduğunu ve oyundaki çalışmaların birkaç kez yeniden başlatıldığını öne sürdü.

Bu göz önüne alındığında, oyunun Rockstar'ın PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarında sunacağı tek oyun olduğunu öğrenmek çok şaşırtıcı olmayabilir. AccountNGT'ye göre, Twitter'da Rockstar'ın bu nesle yayınlayacağı tek oyun GTA VI olduğuna inandıklarını iddia eden sızdıran, firmanın bu nesil konsollarda başka bir oyunu olması da mümkün değil.

Diğer taraftan Bully 2 için gelen haberler de, aslında işin bu şekilde olmayacağını gösteriyor olmasına rağmen, eğer firmayı tanıyorsak, sona yaklaşmadıkları sürece bir duyuru elde etme şansımız olmayacak. Kimbilir, belki bizim bilmediğimiz proje ya da projeler üzerinde bile çalışıyor olabilirler.

Bununla birlikte, yeniden yapımları saymazsak, Red Dead Redemption 2'nin Rockstar'ın PlayStation 4 ve Xbox One'da piyasaya sürdüğü tek yeni oyun olduğunu belirtmekte fayda var. Bunu göz önünde bulundurarak, GTA VI kadar iddialı bir oyunun PS5/Xbox Series neslinin tek Rockstar sürümü olacağını varsaymak çok da abartı sayılmaz.

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 03:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 20:45
Artık yeni bir IP gelsin. Artık gta rdr sarmalından vazgeçilsin ya. Vazgeçilmeyecekse de çok daha devrimsel nitelikte bir şeyler çıksın. RDR 2 çok güzel bir yapımdı. Takdire şayan. Ama daha devrimsel bir şeyler olsun.

Oyunlarda neticede bir sanat eseridir. Özgün, yenilikçi olması gerekir...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2022 16:27
RDR 2 nasıl bir oyundu arkadaşlar.Nasıl bir sanat eseri idi.Oturup nasıl yapmışlar bunu diye saatlerce düşündüğüm ve bu firmaya defalarca hayran kalmama sebep bir baş yapıt.Umarım GTA 6 da öyle olur.Ve bence anladığım kadarı ile ince detaylar düşünüyorlar yine.Birkaç kez yeniden başladılarsa oyuna
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2022 10:42
ama gow nasıl tokatladı rdr2 yi
Kalan Karakter : 300 Gönder
omrkcmn
omrkcmn 14.01.2022 18:16
Bu tür şirketler para kazanmak için oyun yapar. Dolayısıyla yeni rekorlara imza atacağı için tek oyun mantıklı. Adam cebine bakıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2022 17:51
abi 2009 dan kalan pc açar mı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2022 12:45
Arkadaşlar rockstar patronları biliyorsunuz ki ayrıldı şirketten. onun için artık rockstar düşüşe geçiyor bu saatten sonra yavaş yavaş yerini bir efsane olmaya bırakacaktır. birseysoylicemm
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA 6, bu neslin tek Rockstar oyunu olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×