GTA 6'ya kavuşmamız o kadar da yakın olmayabilir

Tunay Şahin
Tunay Şahin 24.05.2023 - 14:59
Rockstar Games, GTA 6'da mükemmelliği arıyor. Bu sebeple oyuna kavuşmamız beklediğimizden daha uzun sürebilir.

Take-Two'dan Strauss Zelnick, GTA 6'nın geliştirici Rockstar'ın tüm zamanların en büyük devam oyunlarından biri üzerinde çalışırken "mükemmelliği aradığını" gördüğünü söyledi.

Take-Two CEO'su Strauss Zelnick'e göre GTA 6  geliyor ve geliştirici Rockstar, devam oyunuyla "mükemmelliği aramayı" hedefliyor. Rockstar'ın GTA 6 ile devasa GTA 5'e tam olarak nasıl ayak uydurmayı planladığı henüz belli değil, ancak kesin olan bir şey var ki, Grand Theft Auto 6 çıkış tarihi için yapılan açıklamalar ya da sızıntılar gerçekleri pek yansıtmıyor.

GTA 6'nin çıkışı beklediğimizden uzun sürebilir

Zelnick ile yapılan bir röportajda, “Grand Theft Auto'nun her yeni sürümü çıktığında, bir yandan daha önce hiç görmediğiniz bir şey olmalı ve Grand Theft Auto hakkında sahip olduğumuz duyguyu yansıtması gerekiyor" diyerek ekliyor, "Yalnızca mükemmelliği arayın veya mükemmelden başka bir şey aramayın, oraya varacağız".

GTA 6'ya kavuşmamız o kadar da yakın olmayabilir

Bundan anladığımız, oyundan tatmin olmadıkları ve istedikleri her şeyi ekleyemedikleri sürece oyuna dair hiçbir paylaşım yapmayacakları ve bunun da uzun bir süre alacağı.

Geçtiğimiz günlerde sızan GTA 6 haritası, eğer doğru ise bahsedilen çalışmanın ne kadar büyük olduğunu da göreceksiniz. Bu da Rockstar gibi bir firmanın üzerinde çalışması için daha çok uzun bir süreye ihtiyacı olduğunu kanıtlıyor.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 07:10
Bu ne ya on yıldır bekle dur. Kaç paraysa verelim başkası yapsın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2023 01:15
Yahu kaliteli bir senaryo olsun. Güzel yan görevler olsun yeter. Bir de Allah rızası için bir çetemiz olsun. Ha unutmadan şehir biraz kalabalık olsun yahu. Norveç Oslo'da bile daha çok trafik var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2023 02:16
Bir çıksın işte Zelnick o zaman görecek mükemmeli. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Görecek mükemmeli.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2023 19:56
Dünyanın en iyi oyun motoru RAGE ile geliştiriliyor az daha bekleriz. Diğer motorlar unludur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2023 11:26
yeni oyun çıkması için çok erken. Daha gta 5 in remasterinin remake'inin ps6 ya çıkması lazım.
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2023 13:26
6 az olmuş 8 e bile çıkar. Bir söz var, AT olana havuç yediren çok olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA 6'ya kavuşmamız o kadar da yakın olmayabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×