GTA IV grafikleriyle GTA: Vice City geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.09.2011 - 13:24
Vice City'deki müthiş esintiyi özlediniz mi?
Team Rage isimli bir grup, GTA IV'ün grafik motoru Rage'i kullanarak Vice City'yi geri döndürmeyi planlıyor. Aslında bunun bire bir aynı oyun olduğunu söyleyemeyiz, ancak eski oyunda yer alan birçok şeyi bu modda görebileceğiz. Vice City Rage ismi verilen proje, eğer bir aksilik olmazsa yılbaşı döneminde indirilmeye sunulacak. Bir de video hazırlandı. İyi seyirler.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA IV grafikleriyle GTA: Vice City geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×