1/2

GTA IV rehberi: Sıkı ilişkiler için ipuçları

Yusuf Tansu Büyüktalaş
Yusuf Tansu Büyüktalaş 3.06.2010 - 12:31
Bu dünyada hep yek kalmayacaksın Niko!
San Andreas ile başlayan insanlarla ilişki kurma ve diyaloga girme yeniliği, GTA IV’de karşımıza daha gelişmiş bir vaziyette çıkıyor. Liberty, büyük ve bir o kadar da tehlikeli. Olmazsa olmaz silahlarımızdan sonra şimdi de insanlarla aramızı iyi tutmanın sırası geldi. Eğer bu şehirde dostunuz yoksa, gece evinize dönerken köşe başında sizi bekleyen hasımlarınız tarafından lime lime edilebilirsiniz(!)

Kız arkadaşlar:

Giyim kuşam ve dikkatli araba sürmek:

Oyunda birlikte vakit geçirebileceğiniz kadınlar çeşitlilik gösteriyor. Gece vakti arabayı alıp şehrin ücra sokaklarına doğru seyir ederseniz, yol kenarlarında bekleyen hanımefendileri(!) görebilirsiniz. Onun haricinde senaryo gereği iki, İnternet’ten tanıştığımız üç adet sevgilimiz oluyor. Her birinin ayrı ayrı zevkleri(!), tercihleri ve gitmek istediği mekanlar var. Bunların haricinde dikkat etmeniz gereken ilk iki unsur, giyim kuşamınıza özen göstermek ve düzgün araba sürmek. Oyundaki sevgililer aynı gerçek hayattaki gibi iyi giyinirseniz “Vay yakışmış!” diye tepki veriyor. Eğer bakımsız bir erkek olursanız da alacağınız karşılık tam tersi olabiliyor. Deli gibi araba sürerseniz de tokadı yiyiveriyorsunuz, bizden söylemesi.

GTA IV rehberi: Sıkı ilişkiler için ipuçları

Dakik olun

Buluşmadan evvel aradığınız sevgilileriniz size olumlu bir cevap verirse, belli bir zaman zarfı içersinde onları almanız gerek. Eğer geç kalırsanız paparayı yersiniz. Bu sebeple sizlere önerebileceğimiz en güzel yöntem, sevgilinizi aramadan önce onun evinin civarlarında olun ki geç kalmanız biraz imkansızlaşsın(!)

Zevkinizi belli edin

Kız arkadaşlarınızın çeşitliliğine göre gitmek istedikleri yerler değişiklik gösterebiliyor. Daha doğrusu bunu sizin anlamanız gerek. Biliyorsunuz, kadınlar çözülmesi zor bir bulmaca, çözmek ise başlı başına bir hata(!) ama gelin görün ki oyun yapımcıları gerçekçi bir oyun ortaya çıkarmak için kızlarla olan ilişkilerimizi de abartmışlar. Sevgilinizin konuşmasına, giyinişine ve bunun gibi bir sürü ayrıntıya dikkat ederek, nerelerde eğlenmek istediğini tahmin etmeniz gerek. Ona göre seçim yaparsanız, kız arkadaşınızla aranızdaki ilişki bir adım daha ilerleyecek.

İşi pişirin!

Sevgilinizle geçirdiğiniz güzel dakikalar ve eğlenceli anlardan sonra gittikçe yakınlaşmaya başlayacaksınız. Davranışlarınıza göre ilk buluşmadan sonra bir öpücük alabilirsiniz ama eve girmeye yeltenmeyin sakın. Biraz daha vakit geçirin. Daha sonra amacınıza(!) ulaşacaksınız. Niko, mercimeği her fırına verişinden sonra morali bir düzgün oluyor, bir seviniyor ki sormayın gitsin. Niko’nun neşesini yerinde tutmak için mercimeği fırına vermek şart(!)

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×