GTA IV: The Complete Edition, Avrupa'ya geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.11.2010 - 11:26
Rockstar, Avrupa'ya da açılıyor
Bir süre önce Amazon.com'da görünen GTA IV'ün Complete Edition'ı, 26 Ekim itibariyle Amerika'da satışa sunuldu. Şimdi de sırada Avrupalı oyuncular var. Habere göre Complete Edition, 29 Ekim itibariyle de 40 dolar fiyat etiketiyle Avrupa'da PS3 ve X360 platformları için satışa sunulacak. Bu pakette GTA IV, iki tane ek paket, harita ve koleksiyonluk poster gibi içerikler bulunuyor.

GTA IV: The Complete Edition, Avrupa'ya geliyor
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA IV: The Complete Edition, Avrupa'ya geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×