GTA Online GTA 6 İçin Easter Egg Mi Verdi?

Orhan Kıyak
Orhan Kıyak 24.11.2020 - 00:20
GTA 5 Online'ın son güncellemesi için paylaşılan tanıtım videosu oyuncuların kafasını karıştırdı. Paylaşılan videosu GTA 6 için bir paskalya yumurtası içeriyor olabilir.

Rockstar Games tarafından GTA 5 Online'ın son güncellemesi için paylaşılan tanıtım videosu oyuncuların kafasını karıştırdı. Çünkü bu haritadaki bir koordinat oyunculara GTA 6'yı düşündürüyor. Ancak bunun GTA 6 için bir paskalya yumurtası mı yoksa rastgele mi yapıldığı bilinmiyor.

GTA Online GTA 6 İçin Easter Egg Mi Verdi?

Bir süredir yeni bir GTA 5 Online güncellemesi üzerinde çalışan Rockstar Games, yine kafa karıştırıcı bir adım attı. Firmanın geçtiğimiz günlerde yayınladığı tanıtım videosunu izleyen kartal gözlü oyuncular, videoda saklı ilginç bir ayrıntı yakaladı. Bu iddialardan yorulmuyoruz ama işte burada; Tanıtım videosunda GTA 6'nın gelişini yüksek sesle ortaya koyan bir detay.


Şirket, ekranın altına eklediği bu koordinat hakkında hiçbir şey söylemiyor. Bahsedilen tanıtım videosunu izlerken göreceğiniz koordinat, genel video ile uyumlu olduğu için muhtemelen dikkate alınmayacaktır. Ancak bu koordinatı Google Haritalar'da veya farklı bir harita hizmetinde ararsanız, çok ilginç bir sonuçla karşılaşırsınız. Ancak bunun GTA 6 için bir paskalya yumurtası mı yoksa rastgele mi yapıldığı bilinmemektedir.

38.527N 79.6129W Koordinatlar Sizi Google Haritalar'da Buraya Götürüyor

Oyuncular, paylaşılan tanıtım videosunun GTA 6 için bir paskalya yumurtası içerdiğine inanıyor. Bu koordinatlara gittiğinizde ABD'nin Virginia eyaletinde bir noktaya ulaşacaksınız. Buraya kadar her şey normal olsa da o alanda göreceğiniz şey oldukça dikkat çekici. Çünkü Google Haritalar sizi doğrudan "VI" şeklindeki yola götürüyor.

GTA Online GTA 6 İçin Easter Egg Mi Verdi?

Oyuncular, paylaşılan tanıtım videosunun GTA 6 için bir paskalya yumurtası içerdiğine inanıyor. Ancak Rockstar Games, tahmin edebileceğiniz gibi, bu konuda bir açıklama yapmadı. Ayrıca şirketin bu tür hamlelerle oyuncuları heyecanlandırması ve ardından yarı yolda bırakması GTA hayranlarını giderek kızdırıyor. Bu koordinattan ne çıkacağını zaman gösterecek.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 07:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2021 13:07
gta 6 ciksada oynasak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2021 13:05
gta 5 online degil duz gta online
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 16:08
ben doğru olduğuna inanıyorum rocstar sever böyle şeyleri önümüzde ki 2 yıl içinde daha artmaya başlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 22:39
Sayın MK, ne olur bari sen yapma..
Kalan Karakter : 300 Gönder
JosefStone
JosefStone 24.11.2020 20:35
ya siz yapmayın bari şunu ..
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA Online GTA 6 İçin Easter Egg Mi Verdi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×