GTA: San Andreas modu kaplamaları 8 kat arttırıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.07.2021 - 14:09
GTA San Andreas modu yapay zeka ile geliştirilerek oyunun sahip olduğu kaplama kalitesini yeniden elden geçiriyor.

GTA: San Andreas mod yapımcılarının en favori oyunları arasında yer alıyor diyebiliriz. Şimdiye kadar oyun için hem grafiksel anlamda hem de içerik anlamında yüzlerce mod ile karşılaştık. Yeni yapılan mod ise yapay zeka desteği ile birlikte oyunun kaplama kalitesine odaklanmış ve tüm kaplamları yeniden elden geçirecek şekilde dizayn edilmiş.

GTA: San Andreas modu kaplamaları elden geçiriyor

Daha önce farklı içeriklere de imza atan mod yapımcısı "flyaway888" tarafından yapılan bu mod oyunun tüm kaplama dokularını düzenlemek üzerine kurulmuş. GTA: San Andreas modu için tüm dokularını elden geçiren yeni bir AI (Yapay zeka) ile geliştirilmiş mod denebilir. Mod yapımcısın bu çalışması için aşağıdan da göz atabileceğiniz bir video da yayınlamış.

GTA: San Andreas moduna detaylı bir şekilde baktığımızda ise yapay zeka araçları kullanılarak oyunun orijinal dokularının sekiz kat yükseltildiğini görüyoruz. Bu nedenle oyundaki objeler ve kaplamalar orjinal tasarımlarını koruyor olsa da çok daha ayrıntılı görünüyorlar.

Ne yazık ki, flyaway888 paketi ModDB veya NexusMods'a yüklemedi. Bunun yerine AdFly ve başka depolama sitelerini kullanmaya karar vermiş. Modu denemek isteyenler video açıklamasından tüm detaylara ulaşabilirler. AdFly'ın en çok eleştirilen yönü ise sizi bildirimleri açmaya zorluyor olması. Umarız yakında ModDb içerisinde bu çalışmanın ye aldığını görebiliriz.

GTA: San Andreas modu kaplamaları 8 kat arttırıyor

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 17:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.07.2021 21:03
Yüklwnmiyirr
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2021 22:28
Videoda 8 kat arttırılmış versiyonun girmesini bekledim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2021 23:24
Ben pek bir değişiklik göremedim ama ellerine sağlık yinede .
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2021 23:23
Adfly reklamını reklamı geç diyin sonra arkanıza yaslanın ve sayfayı hep yenileyecektir uzun süre sonra mecbur kalıp istediğiniz siteye sizi yönlendiriyor yani tek yapmak reklamı geç arkana yaslan bitti .
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.07.2021 18:32
Adfly senin bildirimleri açmaya zorluyor ama kontrol edemiyor yani bildirimi etkinleştir dedikten sonra yukarıdan bildirim göstermesini kabul etmesende yükleme ekranı geliyor kabul etmediğini anlayamıyor
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2021 17:31
Yine de sıkıntı işte, bu yüzden caydığım çok program yama mod vs oldu benim :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA: San Andreas modu kaplamaları 8 kat arttırıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×