GTA San Andreas Remaster AI modunun final sürümü yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.08.2021 - 14:26
Yapay zeka destekli olan ve oyunun kaplamalarını arttıran GTA San Andreas modu final versiyonu ile oyuncuların karşısına çıktı

Geçtiğimiz aylarda ilk versiyonları ile karşımıza çıkan GTA: San Andreas modu bu sefer final sürümü ile karşımıza çıktı. GTA San Andreas bildiğiniz gibi mod yapımcılarının en favori oyunları arasında yer alıyor ve oyun için şimdiye kadar yüzlerce iyi mod ile karşılaştık. Hem grafiksel anlamda hem de içerik anlamında yapılan bu modlar arasında her zaman görsel anlamda iyileştirmeler yapan modlar dikkat çekti diyebiliriz. İşte bu modlardan biri olan yeni mod ise yapay zeka desteği ile birlikte oyunun kaplama kalitesine odaklanmış ve tüm kaplamları yeniden elden geçirecek şekilde dizayn edilmişti. 

GTA: San Andreas modu kaplamaları elden geçiriyor

İşte geçtiğimiz aylarda ilk versiyonları ile karşımıza çıkan bu modun final sürümü yayınlandı. Daha önce farklı mod içeriklerine de imza atan mod yapımcısı "flyaway888" tarafından yapılan bu mod, GTA San Andreas oyunundaki tüm kaplama dokularını düzenlemek üzerine kurulmuş. Bu mod için GTA: San Andreas modu için tüm dokuları elden geçiren yeni bir AI (Yapay zeka) ile geliştirilmiş mod denebilir. Mod yapımcı final sürümünü yayınladığı bu mod için yeni bir video yayınladı.

GTA: San Andreas moduna detaylı bir şekilde baktığımızda ise yapay zeka araçları kullanılarak oyunun orijinal dokularının sekiz kat yükseltildiğini görüyoruz. Bu nedenle oyundaki objeler ve kaplamalar orjinal tasarımlarını koruyor olsa da çok daha ayrıntılı görünüyorlar.

Daha önce bu modu ModDB ya da NexusMod gibi sitelere yüklemeyen ve bunun yerine AdFly'i tercih eden flyaway888 isimli kullanıcı, final sürümü ile birlikte modu herkes için açık hale getirmiş. Modu denemek isteyenler mod sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir. 

GTA San Andreas Remaster AI modunun final sürümü yayınlandı

Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 16:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2021 14:16
Abi bunu nasıl indiriyorsun
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2021 17:53
ben yetkiliyim kardeşim biz sadece haber veriyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2021 10:03
Textureleri yenileseler daha güzel olurmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2021 16:34
Neki bu şimdi sadece ışık artırmışlar. Anayı boyayıp babayamı satacaklar. Bizim modculardan feyz almamışlar hiç.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2021 10:30
gta6 ps5 pro ve Series X pro ya çıkacağının kanıtı bu remasteredler,çünkü o geniş dünyayı ps5 ve Series X in gücü yeterli değil kaldırmaya rockstar bunu göz önüne aldığı için remasteredlerle bu şekil milleti oyalayarak gönül alıyo çünkü rockstar ps5'in ps4Pro'nun yan versiyonu olduğunu biliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2021 09:05
Hiç dokun masalardı daha iyi grafik modları var
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2021 04:42
Aynen bundan daha iyilerini gördüm
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA San Andreas Remaster AI modunun final sürümü yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×