GTA San Andreas ve Vice City de iPhone'a geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.10.2011 - 13:55
GTA keyfi, mobil platformlarda bir başka olacak
GTA'nın yapımcısı Rockstar, geçtiğimiz haftalarda bir açıklama yapmış ve 10. yılı şerefine GTA 3'ün özel bir sürümünü iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil platformlar için satışa sunacağını duyurmuştu. Ancak endişe etmeyin. Zira mobil platformlar için düşünülen tek yeni GTA projesi bu değil.

Söylenenlere göre GTA San Andreas ve Vice City'nin de mobil platformlar için yeniden düzenlenerek satışa sunulması söz konusu. Üstelik, örneğin USB desteği sunan mobil platformlarda oyunu X360 Gamepad'iyle bile oynayabileceksiniz. Şimdilik sadece düşünce olan bu projelerin ne zaman kullanıcılara sunulacağı ise belli değil.

GTA San Andreas ve Vice City de iPhone'a geliyor
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA San Andreas ve Vice City de iPhone'a geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×