GTA serisinin yan sanayi oyunu: AQP City

GTA serisinin yan sanayi oyunu: AQP City

Furkan Güler
Furkan Güler 27.12.2017 - 10:10
AQP City için yeni videolar paylaşıldı

Grand Theft Auto serisi muhtemelen tüm oyuncuların hayatına dokunan bir seri haline gelmiştir. Konsol platformunun en çok satan oyun serilerinden bir tanesi olan Grand Theft Auto serisi, hem ilham alınacak bir oyun olarak görülüyor, hem de taklit edilmesi en zor oyun olarak da görülüyor. Ubisoft'un geliştirdiği Watch Dogs örneğinden bunu rahatça anlayabiliyoruz.

GTA serisine benzeyen AQP City için yeni videolar geldi

Ancak bir bağımsız geliştirici, Grand Theft Auto serisinden ilham aldığı mekanikleri birleştirerek yeni bir oyun yapma kararı almış. Geride bıraktığımız dönemlerde duyurulan ve geliştirilmesine imkansız gözüyle bakılan AQP City adını alan oyun hakkında yeni videolar geldi. Takipçilerine hala oyunu geliştirdiği haberini veren Jhosep Chevarria Capacoila, oyunu Unreal Engine 4 ile geliştirmekte.

Grand Theft Auto serisinin aksine daha rahatlatıcı bir hava veren oyunda vahşi doğa gibi unsurların da olacağı söyleniyor. Şahsen oyunun bir proje olarak kalacağını ve asla piyasaya sürülmeyeceğini düşünüyorum. Grand Theft Auto gibi bir oyunu oldukça küçük bir ekip ile geliştirmek yıllar alacaktır.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 02:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daadsy
Daadsy 27.12.2017 17:00
1:21 de eve nereden giriliyor çok merak ettim (:
Daadsy
Daadsy 27.12.2017 17:01
Pardon 21. saniye olacak (:
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2017 22:17
Acaba yazıda bişey mi kaçırdım, yoksa fazla mı aşağılamışsınız? Yahu açık dünya şehir oyunları yıllardır yapılıyor, artık "GTA tarzı" lafını bile kullanmıyoruz ve Mafia, Saints Row, Just Cause, RDR, Sleeping Dogs gibi başarılı örneklerde çıkmış.. Sanki ilk defa bir açık dünya oyunu yapılıyor gibi..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2017 18:42
Hemen saçma sapan yorum yapacağınıza bırakın da adamlar işini yapsınlar. Yok yapamaz yok bilmem ne. Size ne? Adamlar kendilerine güveniyorlar madem, yapsınlar. Ben çizim tarzını da çok beğendim şahsen. Sanki adamlar sizden para istiyorlar.

Boş beleş bir milletiz vesselam. Boş laf yerine icraat üret
Kalan Karakter : 300 Gönder
ZoDi
ZoDi 27.12.2017 13:43
UE4 ile renderlanmamış hali bu kadar kötü gözüken bir video hazırlamak oldukça zor... Gerçekten bu da bi başarı bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2017 12:54
Bu oyun bile değil. Piyasaya çıkmaz bu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×