GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak duyuruldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 8.10.2021 - 18:36
Uzun zamandır söylentileri duyduğumuz GTA Trilogy Definitive Edition, Rockstar Games tarafından resmî olarak duyurulmuş bulunuyor.

Uzun zamandır sızıntıları ortalıkta dolaşmakta olan Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition, geçtiğimiz dakikalar içerisinde Rockstar Games tarafından resmî olarak duyuruldu. Klasikleşmiş üç Grand Theft Auto oyununun yenilenmiş versiyonunu içerecek olan GTA Trilogy Definitive Edition paketi, yakında piyasaya sunulacak.

GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak duyuruldu

İçerisinde; Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas'ın yenilenmiş versiyonlarını içermekte olan paketin, sıradan bir 'remaster' yerine, daha kapsamlı yenilikler içereceği ve Unreal Engine kullanacağı düşünülüyor. Ayrıca koleksiyonun ilk olarak; PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için piyasaya sürülmesi beklenirken, daha sonrasındaysa iOS ve Android'e geleceğinden bahsediliyor.

GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak duyuruldu

GTA Trilogy Definitive Edition paketinin tam çıkış tarihi veya piyasaya sunulacağı fiyatlandırma henüz tam olarak belli olmamış olsa da, koleksiyonun yakın zamanda çıkacağı düşünülüyor. Rockstar Games, henüz paketin ne tür teknik iyileştirmeler içerdiğinden açıkça bahsetmedi ve herhangi bir ekran görüntüsü paylaşmadı. Ancak, oyunların her birinin grafiksel iyileştirmeler ve modern gelişmeler de dâhil olmak üzere kapsamlı yükseltmeler almış olduğunu söylüyor. Önümüzdeki haftalarda, paket hakkında daha fazla şey öğreneceğimizi belirten Rockstar, önümüzdeki hafta itibariyle ise klasikleşmiş üç GTA yapımını (Oyunların eski versiyonlarını), dijital vitrinlerden kaldırmaya başlayacak.

Yorumlar 25
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 16:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.10.2021 22:36
Ne lan bu remaster,remake yeni fikir yok mu kimsede?Bu nesil de remasterlarla gececek yuh ulan rockstar!!!
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2021 10:56
Öyle deme kardeş. Adamlar acayip savunuyorlar bu akımı. Oyun firmaları da düğün bayram ediyor, ne kadar oyun varsa çıkarıyorlar tozlu raflardan,şöyle bir tozunu alıp 100 dolardan sürüyorlar piyasaya. Kim uğraşacak bu saatten sonra ekip topla yeni oyun tasarla filan. Ver 4k 60 fps yi doldur cebini
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2021 10:04
Aferin, remesteredededededededleri böyle sabırsızla beklemeye ve övmeye devam edin. Ben rock starın yerinde olsam gt6 yapmaktan vazgeçerim. Cilalanmış gta 3 yeter millete.
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2021 16:15
Boş Ver yeni Gtayı...
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2021 14:32
lan lunlu konuşmandan kaliten belli zaten. Piyasanın yüzde 60 ı remastered olmuş adamlar yeni oyun yapmayı bıraktı sizin gibiler yüzünden. Yeni nesil konsolları aldık evde yatıyor. Biraz zaman geçsin siz de anlayacaksınız ama geçmiş olsun.
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2021 11:49
Lan boş yapma Remastered olsun ister işin ucunda Rockstar varsa kaliteli yaparlar Gta üçlemesini Unreal Engine ile geliştiriyor adamlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.10.2021 23:12
GTA 5 ve rdr2 in grafik motoru kullanılırsa efsane olur 3 oyunda oynanır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.10.2021 23:00
Siper alma özelliği ve 4k desteği gelse tamam fazla beklenti içinde değiliz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.10.2021 10:19
gta liberty city stories vice city stories yetim muamelesini geçtim gta 4 için neden bir iyileştirme yapılmıyor anlamıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×