GTA V için başlatılan imza kampanyasında son durum

GTA V için başlatılan imza kampanyasında son durum

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 23.07.2013 - 09:33
PC'ye gelecek mi yoksa?
Bildiğiniz üzere Rockstar Games Grand Theft Auto 5'i sadece Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkarıyor. Bunu duyan PC oyuncularından biri olan Mike Julliard ise PC'ye gelmesi için bir imza kampanyası başlatmıştı. Bu imza kampanyasında çok büyük bir artış yaşandı ve 209,304 kişiye kadar ulaştı. Geriye sadece 90,696 kişi kaldı. Kalan 90,696 kişi internet üzerinden destek için imzalarını atarsa GTA V'in PC'ye çıkması bekleniyor.

GTA V için başlatılan imza kampanyasında son durum
Ayrıca Rockstar Leeds geçtiğimiz günlerde yeni çıkan oyunları PC'ye çıkarmak için kendisine bir grafik programcısı aradığını duyurmuştu. Bakalım işler nasıl gelişecek? İmza kampanyasına buraya tıklayarak destek verebilirsiniz. Grand Theft Auto 5, 17 Eylül'de PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkacak.
Yorumlar 47
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 23:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×