GTA V için şok yaratan PC görseli

GTA V için şok yaratan PC görseli

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 22.11.2012 - 13:57
Heyecanlanmalı mı?
Adını duyurduğu anda oyun camiasının tüm ilgisini üzerine çeken GTA V için, sayılı olmasa da kısa bir zaman kaldı ve Rockstar oyunun konsol versiyonları için ön siparişi başlattı bile.

Öte yandan oyunun PC versiyonu ile ilgili bir bilgi paylaşılmazken Reddit kullanıcısı 'Willomo'nun paylaştığı bir resim şok dalgası yarattı.

Aşağıdaki resim EB Games adında bir oyun mağazasında çekilen bu resmin gerçeklik payı ne kadar doğrudur bilinmez lakin sadece resmi görmek bile eminim ki PC kullanıcılarında mutluluk gözyaşlarına sebep olacaktır.

GTA V için şok yaratan PC görseli
Tekrardan hatırlatalım daha önce de başka oyunlarda bu tarz resimlere denk gelmiştik. Bazıları doğru çıkarken bazıları alakasız haberler olmuştu. Dolayısı ile bu resim de oyunun PC'ye çıkacağı garantisini vermez.
Yorumlar 35
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 09:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×