GTA V multiplayer'da devrimin peşinde

GTA V multiplayer'da devrimin peşinde

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 14.11.2012 - 14:05
Rockstar North'dan heyecan verici sözler
Rockstar'dan, ağzımız sulana sulana beklediğimiz yeni GTA oyunu için yapımcılar daha da iştah açıcı açıklamalarda bulunuyor. Bunlardan en yenisi ise multiplayer kısmı ile alakalı.

Rockstar North'un patronu Leslie Benzies'in yaptığı açıklamaya göre 2001'de GTA 3'ün single player tarafında yaptığı devrimi GTA V multiplayer tarafında yapacakmış.

IGN ile yaptığı röportajda Benzies yeni oyun hakkında konuşurken " GTA V için daha önceden imkanı olmayan yeni oynanış elementlerini uyumlu tutarak tamamen yeni bir seviyeye geçmeye çalışıyoruz" dedi.

GTA V multiplayer'da devrimin peşinde
"Oyundaki karakterler arasında geçiş yapma imkanı, oyunculara daha önceki GTA'larda yapamadıkları şeyleri yapma olasılığı sunacak. Multiplayer tarafında ise GTA 3'ün single playerda yaptığı çağ atlamasını GTA V'in multi alanında yapacağını umuyoruz."

Multiplayer hakkında biraz daha detay istenmesi üzerine Benzies "Üzerinde çalıştığımız şey demin bahsettiğim olay, lakin bunun hakkında daha fazla konuşamam. Çok özel bir şeyin üzerine açık dünya multiplayer yapmak tamamen geliştirmeye odaklanmayı gerektiren bir iş ve yakın zamanda bunun bilgilerini insanlarla paylaşacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız" dedi.  
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 06:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×