GTA V Streamer'ları Youtube'dan banlandı!

GTA V Streamer'ları Youtube'dan banlandı!

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 13.02.2015 - 10:41
Youtube GTA V kanallarını kapatıyor
Youtube'da oldukça ünlü olan DomIsLive ve Kwebbelkop isimli iki streamer'ın Youtube kanalları kapatıldı. Toplamda 1.4 milyondan fazla aboneye sahip olan kanallardan DomIsLive'ın 600.000, Kwebbelkop'un ise 800.000'den fazla abonesi bulunuyordu. Öncelikle banlanma sebepleri belli olmasada, DomIsLive kanalında genellikle GTA V hileleri, oyunun açıkları ve akrobatik hareketleri ile meşhurdu. Kwebbelko ise hiçbir kural dışı paylaşım yapmıyordu.

DomIsLive Twitter'dan yaptığı açıklamada "Youtube yine saçmalamaya başladı, yeniden engellendim," dedi. Daha sonra attığı ikinci Tweet ile "3 videom şikayet almıştı, ve kaldırılmışlar. Sanıyorum bir grup insan videolarımı sürekli şikayet ediyor," dedi.

DomIsLive son olarak yaptığı açıklama ile kanallarını geri alacağını açıkladı, Kwebbelko'dan ise henüz bir haber yok. YouTube ise konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

GTA V Streamer'ları Youtube'dan banlandı!
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 19:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×