GTA V ve polis temalı DLC söylentisi

Emin Çıtak
Emin Çıtak 30.12.2014 - 11:33
Hırsız-Polis oynanabilecek en iyi oyun!
Aslında kulağa inanılmaz mantıklı geliyor. Özellikle GTA IV için çıkan bir mod olan LCPD'nin başarısı göz önüne alındığında daha da mantıklı geliyor. GTA V'e çıkması planlanan DLC'lerden biri de oyunculara polis olma imkanı tanıyacak.

Oyuncular polis kariyerine girdiklerinde, bu sefer haritadaki diğer oyuncuları yakalamaya çalışacaklar. Sistem mini-harita üzerinden işleyecek. Bulunduğunuz bölgede, harita üzerinde soygun, hırsızlık vb. bir olayın gerçekleştiğini göreceksiniz ve hemen olay yerine doğru harekeye geçeceksiniz.

GTA V ve polis temalı DLC söylentisi
Diğer bir ihtimal ise polis görevleri olacak. Oyuncular bu görevleri arkadaşlarıyla beraber yapıp, takım oyunu oynayabilecekler.

DLC şu anlık biraz söylenti düzeyinde. Yani Rockstar'dan konuyla ilgili hiçbir açıklama gelmedi. Kendiler Heist ile şu sıralar epey meşguller. Fakat, bu haber, GTA V'in uzunca bir süre daha aktif kalacağının en büyük kanıtı gibi görünüyor.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2021 23:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA V ve polis temalı DLC söylentisi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×