GTA V yeniden Xbox Game Pass'ten kaldırılıyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 31.07.2021 - 19:26
Geçtiğimiz aylarda ikinci defa Xbox Game Pass tarafına eklenen GTA V yeniden Xbox Game Pass abonelik sisteminden kaldırılıyor.

GTA V yeniden Xbox Game Pass abonelik sisteminden kaldırılacak olan isimler arasında yer alıyor. Abonelik sisteminin ''Yakında ayrılıyor'' sekmesinde beliren Grand Theft Auto V, Xbox Game Pass'i ikinci defa terk ediyor. Rockstar Games oyunları Xbox'un abonelik sistemine sık sık uğruyor olsa da, oldukça kısa bir süre sonra kütüphaneden ayrılıyorlar. 8 Nisan 2021'de GTA V, Xbox Game Pass'e ikinci defa eklenmiş ve dört aydır erişilebilir durumdaydı. Geçtiğimiz günlerde ise oyunun sisteme yeniden veda edeceği açıklandı.

GTA V yeniden Xbox Game Pass'ten kaldırılıyor

Geçtiğimiz yıl Xbox Game Pass tarafına Red Dead Redemption 2 eklenmiş ve yaklaşık olarak üç ay sonra abonelik sistemine veda etmişti. Aynı şekilde Grand Theft Auto V'de 2020'nin başlarında sisteme eklenmiş ve birkaç ay sonra terk etmişti. Red Dead Redemption 2'nin online kısmının ayrı bir şekilde satılması kararı alındıktan birkaç ay sonra ise Red Dead Online, abonelik sistemine eklendi ve hâlâ erişilebilir durumda.

GTA V yeniden Xbox Game Pass'ten kaldırılıyor

Geçtiğimiz günlerde ise It Lurks Below, The Touryst, UnderMine ve GTA V ''Yakında ayrılıyor'' sekmesinde belirdi. Eğer oyunu abonelik sisteminden kaldırılmadan tekrar deneyimlemek istiyorsanız, acele etmenizde fayda var. Oyunun ne zaman kaldırılacağına dair herhangi bir resmi tarih verilmemiş olsa da, bu sekmeye katılan oyunlar en geç bir ay içerisinde sisteme veda etmekte.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 01:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 17:45
Bende oynamak isterim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 20:08
Hala oynamayan kaldımı acaba?
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 10:35
Tüm oyunlar için böyle hissediyorum aslında. :(
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 10:34
Ben oynamadım. Arada diyorum çocukluğumdaki gibi gta oynasam mı diye ama ayıracak zamanım yok gibi hissediyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2021 18:37
Ilginç
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTA V yeniden Xbox Game Pass'ten kaldırılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×