GTA V'in Franklin'i bu adam mı seslendirdi?

GTA V'in Franklin'i bu adam mı seslendirdi?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 18.12.2012 - 10:57
Kadro yavaş yavaş ortaya çıkıyor mu?
Rockstar'ın yeni oyunu GTA V'ten bir haber daha. Bu sefer başrolünde üç ana karakterin bulunacağı oyunda karakterleri seslendirecek kişiler bir bir belli olmaya başladı.

GTAForums kullanıcılarından bir tanesi yeni oyundaki Franklin karakterini 3 Strikes ve The Wash filmlerinde de rol almış olan Shawn Fonteno'nun seslendirdiğini keşfetmiş.

GTA V'in Franklin'i bu adam mı seslendirdi?
Forum kullanıcısı bu kanıya ise sosyal medyada edindiği bilgiler ve ses örneklerini karşılaştırarak varmış. Dahası ise 3 Strikes ve The Wash filimleri DJ Pooh tarafından yazılıp yönetilmiş. DJ Pooh aynı zamanda GTA: San Andreas'ın da yapımcı ve yazar kadrosundaydı.

GTA V'in Franklin'i bu adam mı seslendirdi?
Daha öncesinde The Game'in de oyunda olacağını sizlere duyurmuştuk.

Elbette Shawn Fonteno'nun seslendirme yaptığı kesin bir bilgi değil, nitekim Rockstar da bunu doğrulayacak bir şey söylemedi. Lakin en ufak bir gelişmeyi sizlerle paylaşacağız.

Aşağıda Shawn Fonteno'nun filminden alınan sahneler ve Franklin'in yayınlanan tanıtım videosu alt alta duruyor. Bize çok benzer gelmedi bir de siz bakın, bakalım gerçekten Franklin'in sesi Shawn Fonteno'ya mı ait.


Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 23:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×