GTA V'in yalanlanan detayları!

GTA V'in yalanlanan detayları!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 7.11.2012 - 11:22
Yalanmış, hepsi yalan...
Bir kaç gün önce yayımlanan yeni GTA V detaylarının bugün bir söylentiden oluşmuş olup, yalan haber olarak gündeme taşındığı açıklandı. GameFAQs'da bir üyenin; Game Informer'dan bilgi yakaladığını iddia edip oyunun ilk giriş izninin aralık ayında olacağını söylemesiyle karışmış ortalık. Bununla da kalmayıp, bu konu ile ilgili tam 18 sayfalık hikaye ve diğer detayları da beraberinde yayımlamış. Bu detayları nereden bulduğunu merak etmek istemiyoruz.

GTA V'in yalanlanan detayları!
Game Informer'dan gelen resmi bir bilgiye göre, bu yayımlanmış olan detayların hiç biri doğru değil. Ünlü Editör Matt Bertz, Twitter'dan konu hakkında kesin bir yorum yaptı bile: "Evet, bu kesinlikle yalan!"

Söz konusu aralık mevzusunun ise 8 Kasım 2012'de gerçekleşeceği bildirildi. Yeni ön gösterimin, yani bir sonraki fragmanın ise 14 Kasım'da  yayımlanacağını ise zaten dün duyurmuştuk.

Bu kadar ünlü bir oyun çıkarken, bu denli yalan haberlerin artması da doğal tabii. Yapımcılar ve yorumcular merhametli bile davranıyorlar. GTA V ile ilgili yeni detayları sıcağı sıcağına takip edeceğiz.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 01:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×