GTA V'ten yepyeni detaylar!

GTA V'ten yepyeni detaylar!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 2.07.2013 - 20:55
Bizzat Rockstar'ın ağzından
Rockstar'ın "Asked & Answered" köşesinde GTA V ile ilgili pek çok soru yanıtlandı. PC'ye çıkma olasılığıyla ilgili yorum yapmamaları ("Şu an için açıklayacağımız bir şey yok") hayal kırıklığı yaratsa da önemli açıklamalar dikkat çekti. GTA V'in ilk resmi oynanış videosunun yakında geleceğinin haberini veren Rockstar, GTA V'in "Grand Theft Auto Online" ismindeki multiplayer kısmının da bu yaz detaylandırılacağının müjdesini verdi. Rockstar'ın açıklamalarına göre GTA V iki konsolda da 8 GB'lık bir yükleme gerektirecek ve Xbox 360'da iki DVD olarak gelecek. 17 Eylül olan çıkış tarihinde herhangi bir değişiklik olmadığının da altını çizen firma araçların ve silahların özelleştirilmesi konusunda da "Şimdilik çok detaya girmeden silah yükseltmeleri ve bir hayli derin araç özelleştirmelerinin oyunda bulunacağını söyleyebiliriz. Dahası için takipte kalın" ifadelerini kullandı. Heyecanlandırıyorsun bizi Rockstar!

GTA V'ten yepyeni detaylar!

Yorumlar 51
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 08:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×