Guacemelee 2 duyuruldu

Guacemelee 2 duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 31.10.2017 - 10:24
Meksika'ya dönüş vakti geldi.

Eski Metroidvania oyunlarına benzeyen Guacemelee serisinin yeni oyunu duyuruldu. Platform öğeleri konusunda oldukça başarılı olan ilk oyunun ardından ikinci oyunun bizlere ne gibi yenilikler sunacağı belli değil. Drinkbox Studios'un geliştirdiği oyun, geçtiğimiz akşam düzenlenen Paris Games Week'te sırasında duyuruldu. Şimdilik sadece PlayStation 4 için duyurulan oyunun daha sonrasında diğer platformlara gelip gelmeyeceği belli değil.

Guacamelee 2 sizi güzel bir maceraya çağırıyor

Media Showcade ön gösterimi esnasında duyurulan oyun, yayınlanan ilk görüntülerin ardından oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. Hatırlayacağınız üzere ilk Guacamelee 2013 yılında sadece PlayStation 3 ve PS Vita için çıkmıştı. Ardından oyun daha sonrasında 2014 yılında Guacamelee Super Turbo Championship Edition adı altında Xbox One, Xbox 360, Wii U, PlayStation 4 ve PC için çıkmıştı. Müzikal olarak oldukça başarılı olan oyun, sahip olduğu Meksike teması ile kendine has bir tema oluşturmayı başarmıştı. Bölüm tasarımı açısından başarılı sayabileceğimiz ilk oyunun ardından, ikinci oyunun bölüm tasarımlarını oldukça merak ediyorum. Guacamelee 2'nin çıkış tarihi ise henüz belli değil.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 20:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2017 19:23
Elim ayağım titriyor Merlin, Spelunky 2 ve bu...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×