Guardians of the Galaxy 3 önümüzdeki sene çekilmeye başlayacak

Guardians of the Galaxy 3 önümüzdeki sene çekilmeye başlayacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 5.05.2018 - 14:14
Star-Lord'un kendisi böyle diyor

Star-Lord Chris Pratt’in söylediğine göre, Guardians of The Galaxy 3’ün çekimlerine gelecek yıl başlanacak. Guardians of The Galaxy 3, 2020 yılında, bir sonraki Avengers, ve Spiderman filmlerinden sonra çıkacak.

Guardians of the Galaxy 3'ün çekimleri önümüzdeki sene başlayabilir.

Avenger: Infinity War kasırgası, hala esmeye devam ediyor. Çıktığı gün itibari ile tüm gişeleri alt üst eden, izlenme rekorları kıran Avengers: Infinity War ile Marvel, paraya para demedi. Ancak şov hala bitmedi. Önümüzde daha çok Marvel filmi var. Bunlardan biri de Guardians of The Galaxy 3. Serinin ilk filmi sessiz sedasız gelmiş, çok fazla beklenti olmadan izlenen film, oldukça beğeni toplamıştı. Ancak serinin ikinci filmi nispeten ilk filmin gölgesi altında kalmıştı. Guardians of the Galaxy 3 ile ilgili elimizde çok da fazla bilgi yok. Ama serininin ana karkteri Peter Quill'i (Star-Lord) canlandıran Chris Pratt paylaştığı instagram gönderisinde, yeni filmin çekimlerinin önümüzdeki sene başlayabileceğini söylemiş.  Bakalım önümüzdeki dönemde Guardians of The Galaxy 3 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başlayacak mı.

Guardians of the Galaxy 3 önümüzdeki sene çekilmeye başlayacak

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 17:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2018 18:07
vay arkadaş, keşke seneye kadar söylemeseydi ve marvel ve disney de çenesini kapalı tutsaydı da infinity war'un sonu "meh..." olmaktan öteye geçebilseydi, heyecanlanabilseydik veya korkabilseydik :/
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2018 08:51
On numara on yıldız bir yorum, haberlerin hiçbirini okumamak lazım bu dakkadan sonra bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2018 07:53
yorum iw spoileri içerirmarvel hata yaptı spiderman black panther gotg vb filmlerin geleceğini yalanlayacak veya hiç söylemeyecekti ki filmde karakterler ölünce anlamlı olsun gene duygusal bir şeyler hissettirdi ama bilmeseydik daha anlamlı olurdu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2018 15:20
''Geri geliyoruumm'' diye bağırmış , bildiğimiz resmen :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×