Güçlü bir özgürlük için

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Güçlü bir özgürlük için
Irrational Games, Freedom Force Vs The Third Reich'in tamamlandığını ve Amerika'da 8 Mart'tan itibaren piyasalarda olacağını belirtti.

Yeni oyun, yeni bir hikayeyi de beraberinde getirecek. 6 yeni oynanabilir karakter daha ekleniyor. Multiplayer modu geliştirilen oyunda, birçok kişi ile yeni mod'lar oynayabilmek mümkün olacak. Grafikler de yenilikten nasibini almış ve yeni bir motor üzerine kurulmuş. Yapay zeka konusunda da geliştirmeler yapılmış, artık bilgisayar tarafından kontrol edilen karakterler, nerede ne yapacaklarına daha doğru karar verebilecekler. Ayrıca, arayüzün de elden geçirilmesi, daha kullanışlı olmuş. Freedom Force Vs The Third Reich'de, çevrede bulunan ve aklınıza gelebilecek her türlü obje zarar verilebilir ve yıkılabilir olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2022 17:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Güçlü bir özgürlük için

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×