Gücünü Hissettiren Oyun Bilgisayarı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 10.06.2015 - 09:34
En güzel karne hediyesi olan Monster, güç ve performansta tam bir 'Master'.
Monster ayrıcalıklı duruşu ile farkını hissettirmeye devam ediyor. En güzel karne hediyesi Monster'dır. Monster, güç ve performansta tam bir 'Master'.

Yeni nesil oyunların kalitesi arttıkça bu kaliteyi karşılayacak aynı düzeyde donanımla karşılık veren oyun bilgisayarı arayışına ihtiyaç duyulmaktadır. Monster bu arayışa yüksek performansı ile yanıt vererek istenilen açığı beklentilerin üzerinde bir performansla kapatmaktadır.

Herkese Her Bütçeye Monster

Bütün yıl canla başla okuyan öğrencilerin yalnızca harçlıklarını biriktirerek sahip olacakları en anlamlı hediye şüphesiz Monster oyun bilgisayarı olacaktır. İyi bir karne karşılığı olarak oyun laptopları içerisinden açık ara farkla sıyrılan Monster, tatili en eğlenceli geçirme yolu olarak da iddialı bir hediye olarak karşımıza çıkıyor.

Gücünü Hissettiren Oyun Bilgisayarı
Dikkat Evde Monster Var!

Türk mitolojisindeki canavarlardan esinlenerek adlandırdığı laptopların özellikleri, dünya standartları ile yarışacak hatta bazı noktalarda öne geçecek düzeydedir. Aydınlık ya da karanlık istenilen ortamda rahatlıkla oynanabilecek özelliklerle donatılmış gaming laptop serileri, konforlu oyun zevkini her oyunda tattırmak için geliştirilmiştir.

Laptopların Gücü Adına

Abra, Tulpar ve Semruk, Monster'ın sıklıkla tercih edilen modelleridir. Üç ayrı monitörün bağlanmasına izin veren yapısı ile Tulpar, optimum gücüne karşılık ekonomik yapısı ile dikkat çeken Abra ve her yönü ile mükemmele yakın donatılmış Semruk kaliteli oyun zevkini yaşatmak için düşünülmüş özgün detaylarla dolu. Renkli led ışıklarla aydınlatılmış ergonomik klavye, oyun içi fps değerini 50'nin altına düşürmeyen güçlü grafik donanımı ve HD kalitesinde ses efekti sağlayan güçlü hoparlörler sıra dışı oyun deneyimi yaşamak isteyenleri ziyadesiyle memnun ediyor.

Oğlum Kalkma Bilgisayarın Başından

Bilgisayar başında saatlerini geçiren oyun tutkunlarının en büyük çilesi ebeveynleri tarafından uyarılmaktır. Monster'ın üstün özellikleri aileleri de harekete geçirmektedir. Oyun bilgisayarının diz üstüne taşınması ile birlikte yaz tatili yerine oyunları tercih etme dönemi kapanmıştır. Otelde, yazlıkta, deniz kenarında, havuz başında kuru olan her mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu oyun bilgisayarları. tatil yapan delikanlıları ailelerinin gözü önünde olmasını sağladığı için, ebeveynlerin de göz bebeği konumundadır.

Gücünü Hissettiren Oyun Bilgisayarı
Teknik Güzellikler

Monster'ın kullandığı donanımlar teknik özellik değil, adeta teknik güzelliklerdir. Son teknoloji ürünlerini bünyesinde dengeli ve gerçekten üstün performanslı şekilde kullanan Monster, oyuncu bilgisayarı konusunda limitleri zorluyor. NVIDIA PhysX teknolojisi ile GTX 980M istenilen performansa tam olarak ulaşabilen kabiliyeti ile ön plana çıkıyor. Tulpar ve Semruk seçeneklerinde bulunan bu üstün özellikli teknolojik güzellikler, en iyi oyun bilgisayarı konusunda Monster'ı gururla ön plana taşıyor.

Yeni Doğan Kardeşten Hafif

2,9 kg ağırlığa kadar hafifleyen yapısıyla dikkat çeken oyun laptopu, yeni doğan kardeşinizle aynı kiloda olurken ondan daha gürültülü ses çıkarmanın da haklı gururunu yaşıyor.

Odanıza İzolasyon Yaptırın

Güçlü ses efektlerini derinlemesine hissetmek istediniz ve www.monsternotebook.com.tr/oyun-bilgisayarlari.html üzerinden hayalini kurduğunuz oyun bilgisayarını seçtiniz. Peki ya alt komşu ile olan ilişkileriniz konusunda bir düzenleme yapmayı düşündünüz mü? Gücü hissettikçe ses düzeyini biraz daha açmak isteyeceğinizden şüpheniz olmasın. Bulunduğunuz mekana iyi bir ses izolasyonu yaptırarak ya da müstakil bir eve taşınarak sorunu çözebilirsiniz ancak ekstra masraf yerine hassasiyeti artırılmış ses jaklarını kullanarak sorunu ekonomik ve etkili biçimde çözebileceğiniz kulaklıklar, oyun oynama keyfini en üst düzeyde yaşatarak benzersiz bir deneyim imkanı sunuyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 09:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gücünü Hissettiren Oyun Bilgisayarı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×