Guerilla Games: Yeni bir Killzone yapmak için daha çok erken

Furkan Güler
Furkan Güler 11.08.2017 - 13:24
PlayStation'ın sevilen serisi Killzone için biraz daha bekleyeceğiz.
PlayStation konsollarının sevilen özel oyun serisi Killzone, son oyunu olan Shadow Fall ile beraber ortalama sayılabilecek puanlar almıştı. Horizon Zero Dawn ile kaliteli bir iş ortaya koyan tecrübeli ekip, hem oyunculardan hem de oyun basınından geçerli puan alabilmeyi başarabilmişti. PlayStation 4 platformlarının gücünü sonuna kadar kullanan Horizon Zero Dawn, Guerilla Games'in Killzone serisi dışında neler yapabileceği bizlere göstermişti.

Guerilla Games'in yönetici müdürü Hermen Hulst, kendisine Killzone ile yöneltilen sorulara bazı cevaplar verdi. Guerilla Games'in eski oyun serilerine sadık kaldığını ve her zaman yeni IP'ler üretme fikrini benimsediğini söyledi. Şimdilik Horizon Zero Dawn'ın yeni indirilebilir içeriği olan The Frozen Wilds üzerinde çalıştıklarını söyleyen Hults, yeni bir Killzone oyunu yapmak için daha vaktin erken olduğunu belirtti.

Guerilla Games: Yeni bir Killzone yapmak için daha çok erken
PlayStation 4'ün çıkış oyunu Killzone: Shadow Fall'dan bu yana yeni bir Killzone duyurmayan ekip, muhtemelen genel kitleye hitap edecek oyunlar üzerinde çalışmak istiyor. Killzone fanlarının yeni bir Killzone oyunu istediğini bildiği söyleyen Hults, önümüzdeki dönemlerde yeni oyunlar üzerinde çalışacaklarını ancak şimdilik tüm odaklarının Horizon Zero Dawn'ı iyileştirmek olduğunun altını çiziyor.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 23:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2017 14:00
gerek yok bozdu seri
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2017 11:45
zero downda bildiğin assassin gibi oynuyorduk,ve elimizde mızrak vardı :D oyuna hançer ve yeni birtakım silahlar ekleyip,skill ağacından hunter/warrior tarzı bir build ile yürüyebiliriz mızrakla suikast yapmaktansa şöyle son teknoloji bir hançer birde böyle mistik eski zamanlardan kalma mis gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2017 07:39
Ps5 çıkar
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uniquean
Uniquean 11.08.2017 22:56
Muhtemelen playstation 5 çıktığında yaparlar bir tane.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2017 21:55
bildiğim kadarı ile zero down 2 için çalışacaklar 2. oyunda 3 sene içinde gelir diye düşünüyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guerilla Games: Yeni bir Killzone yapmak için daha çok erken

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×