Guerrilla Games: "PS4'ün hem iyi yanı hem kötü yanı var"

Guerrilla Games: "PS4'ün hem iyi yanı hem kötü yanı var"

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 7.10.2013 - 17:06
Teknik açıdan tamam ama...
Playstation'a özel serisi Killzone ile bilinen Guerrilla Games'in baş tasarımcısı Eric Boltjes Sony'nin yeni konsolu Playstation 4 hakkında düşüncelerini açıkladı.

Boltjes yaptığı açıklamada yeni konsolun mimarisinin muhteşem olduğunu ve RAM, HHD alanı, işlemci gücü gibi teknik özelliklerinden dolayı geliştirme işlemlerinin çok rahat yapıldığını belirtti.

Pek çok firmanın da katıldığı bu fikirlerin yanında Boltjes yeni ürün için hazırlanan oyunların mevcut nesil oyunlarına göre dört kat daha masraflı olduğunu da açıkladı. Bunun sebebi ise oyunların her alanda en iyi halleriyle gözükme ihtiyacı.

Guerrilla Games: "PS4'ün hem iyi yanı hem kötü yanı var"
"Mimari cidden çok iyi çünkü geliştirme çok daha kolay yapılıyor ancak aynı zamanda çok da talepkar bir sistem. Üretim eforunuz mevcut nesilden iki değil dört kat daha fazla olmalı. Bunun sebebi her şeyin çok daha iyi gözükme ihtiyacı. Daha çok insana ihtiyaç duyuyoruz, bu da daha fazla iletişim gerektiriyor. Kısacası teknik açıdan çok rahat bir sistem olsa da profesyonel açıdan çok zorlayıcı bir sistem."

Kısacası oyun fiyatlarında çok indirim beklemeyin.
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 07:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×