Guerrilla Games neden Decima'yı Kojima Productions'a verdi?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 15.04.2019 - 11:33
Neden Decima oyun motoru Hideo Kojima'ya verildi

Guerrilla Games'ten Kojima Productions ortaklığı ile ilgili açıklama yapıldı. Hideo Kojima, Konami'den ayrıldıktan sonra kendi yapım şirketi Kojima Productions'ı kurmuş. Her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalan Kojima'nın yardımına Guerilla Games ve Decima oyun motoru yetişmişti.  Reboot Develop'ta yer alan röportajda, Guerrilla Games kurucu ortağı Hermen Hulst, Kojima Productions'ın Death Stranding ile işbirliğinin nasıl gerçekleştiği hakkında açıklama yaptı.

Guerrilla Games'ten Kojima Productions ortaklığı ile ilgili açıklama

Hideo Kojima, Konami'den ayrıldıktan sonra ilk iş olarak kendi yapım şirketinin kurmuştu. İlk oyunu Death Stranding'i duyuran Kojima, oyunu geliştirmek için yeni bir oyun motoruna ihtiyaç duymuştu. Birçok şirketle konuşan Kojima, Guerilla Games ile Decima oyun motorunu kullanma konusunda anlaştı. , Guerrilla Games kurucu ortağı Hermen Hulst konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı; "Teknik yönetmenimiz Michiel v.d. Leeuw ile konuşuyordum. Michiel, kaynak kodlarımızı Kojima Productions'a verelim dedi. bizim gibi bir stüdyonun bir çırpıda Decima'nın kaynak kodunu kendilerine verebileceğine inanmıyorlardı. Bunun nedenini merak ettiler. Dürüst olmak gerekirse sebebi basit, sadece mükemmel bir oyun yapabilmelerini ve bunun bir parçası olmak istedik.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 17:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 17.04.2019 09:45
Beklenti çok fazla zaten trial dan oyun içi grafik çok iyi grafik motoru hakkını veriyor.Oyunda öyle olursa çok iyi olucak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2019 12:25
Umarım hayal kırıklığı olmaz beklentiyi yükselttikten sonra.
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2019 19:20
Adam TPP'de oyunun bütün sahnelerini gösterdi beklenti tavan yaptı, DS'de oyun hakkında hiçbirşey göstermedi beklenti yine tavan yaptı. Kojima'dan boş oyun çıkmaz her oyunun altında bir mesaj, bir eleştiri, bir farklılık, bir orijinallik vardır. Kadro güzel, oyun motoru güzel, bir hırs var, olacak..
Kalan Karakter : 300 Gönder
necromare
necromare 15.04.2019 15:32
Tum hayatini adadigi oyunu elinden alinan adamin yeniden sahalara donusunu meraklar bekliyoruz. Ama yine de beklentiyi keske bukadar yukseltmeselerdi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2019 12:59
Herşeyin bir karşılığı vardır kojima abimiz boş göndermez onları...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guerrilla Games neden Decima'yı Kojima Productions'a verdi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×