Guild Wars 2 demosu Gamescom ve Pax'ta

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.08.2010 - 13:58
ArenaNet'in yeni gözdesi, oyuncularla buluşacak
ArenaNet tarafından geliştirilen yeni MMORPG oyunu Guild Wars 2, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Gamescom ve Pax fuarlarında oyuncularla buluşacak. Katılımcılar, 1 level olan karakterlerini alarak, insan köylerini koruyabilecek, kendi gelişimleri için maceralara atılabilecek ve dinamik dövüş sistemini deneyebilecek.

Guild Wars 2 demosu Gamescom ve Pax'ta
Guild Wars 2'de NPC'lerin tamamen interaktif olması ve görev almak için onları bulmak zorunda olmamız, bazı klişeleri de tamamen ortadan kaldırıyor. NCsoft tarafından dağıtımı üstlenilen oyunun çıkış tarihi henüz belli değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guild Wars 2 demosu Gamescom ve Pax'ta

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×