Guild Wars 2 Norn Guardian karakterler videosu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 7.03.2011 - 09:35
GDC'den ilk görüntüler
NCsoft bu hafta GDC'ye katıldı ve herkese Guild Wars 2 ve oyundaki Norn ırkının videolarını gösterdi.

YouTube kullanıcısı Gothicsheep tarafından yayımlanan videoların NDA'yi de geçtiği için kaldırılma gibi bir korku bulunmuyor ancak elbette NC tarafından resmi videolar yayımlandığında onları da sizlerle paylaşacağız.

Videolarda göreceğiniz şey ise Norn Guardian karakterinin yaratılması ve oyundan ilk birkaç dakikalık sahneler. Videolar normalde dört bölüm ancak olayın genelini anlamak için iki bölüm yeterli.Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guild Wars 2 Norn Guardian karakterler videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×