Guild Wars 2'nin gizli patronları

Guild Wars 2'nin gizli patronları

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 26.11.2012 - 17:41
Bir ejderha gördüm sanki
ArenaNet'in son çıkan dedikodulara uymadan yükselmeye devam ettiği son günlerde, Guild Wars 2 için özel yaratıkları konuşulmaya başladı.

Guild Wars 2'nin gizli patronları
Kimi takipçisine göre bu yaratıklar sadece beş tane ejderhadan ibaretti. Fakat bazı oyuncular sadece ejderhaları değil, farklı yaratıkları da bularak oyun içerisindeki aksiyonun daha fazla olduğunu kanıtladı.
Guild Wars 2'nin gizli patronları
Özellikle düşürdükleri eşyalar nedeniyle çok değerli olan bu ejderhalar, Guild Wars 2 haritasının her seferinde farklı noktalarında yer alıyor.

Hiç beklemediğiniz bir anda, dağın ardından sizlere selam verebiliyor veya bir kuleyi yıkarak pençelerinin sesiyle geldiğini belli ediyor.

Bunun dışında GW2 kullanıcılarının birçoğunun en beğendiği yaratık, Karka olarak kabul edildi. The Lost Shores isimli görevde karşımıza çıkıyor.

Guild Wars 2'nin gizli patronları
Sizi en çok zorlayan yaratık hangisiydi?
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 00:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×