Guild Wars 2'nin yeni ek paketi bu hafta duyurulacak

Guild Wars 2'nin yeni ek paketi bu hafta duyurulacak

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 31.07.2017 - 14:52
2015'deki Heart of Thorns'dan sonra merakla beklenen yeni ek paket yarın duyuruluyor.
2015'de yayınlanan Heart of Thorns ek paketi ile oyunu geliştiren ve yüksek bir oyuncu sayısına ulaşmıştı. O günden beri yeni ek paket isteyen oyunculara, yapımcı ArenaNet'den güzel haberler var. Guild Wars 2'nin yeni ek paketi, yarın Türkiye sati ile 23:00'da duyurulacak.

Guild Wars 2'nin yeni ek paketi bu hafta duyurulacak
Detaylar sızdırılmamış olsa da ilk Guild Wars oyununda bulunan Crystal Desert ve Nightfall'un etrafında geçeceği tahmin ediliyor. Büyük ilgi gören Heart of Thorns ile diğer MMO'lardan farklı bir yol izleyip, level sınırını yükseltmezken oyuna yeni bir sınıf , yeni raid, dört yeni harita ve birden çok başka yenilik eklemişti. Oyunun resmi sitesinden yapılacak olan canlı yayını, aynı zamanda Twitch, YouTube ve Facebook üzerinden de izleyebilirsiniz.

Ücretsiz olan Guild Wars 2, en iyi MMO oyunları listesinin de önde gelenlerindendir. World of Warcraft'ın en büyük rakiplerinden olan Guild Wars 2, bakalım yeni ek paketi ile fark yaratabilecek mi. Guild Wars 2'yi merak ediyorsanız, aşağıdan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 23:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
GTO
GTO 1.08.2017 17:00
Şunu bildirmek gerekir ki ek paket bugün saat 19:00 gibi duyurulacak. 23:00'ı bekleyen arkadaşlar kaçırmasınlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Efrasiyab
Efrasiyab 31.07.2017 19:11
Guild Wars 2 gerçekten güzel bir oyun. Ana oyun F2P (ücretsiz), ek paketi Heart of Thorns sanırım B2P (Bir defaya mahsus satın almak). Aylık ödenmesi gereken bir ücreti olmadığı için P2P sayılmaz. Zaten ideal olanda, MMO oyunlarının B2P olmasıdır. Guild Wars veya Elder Scrolls Online bu kategoride yer alan oyunlardır. Birde hem B2P hem de P2P oyunlar vardır. Kısaca özetlersek hem oyunu veya ek paketini bir defaya mahsus satın almak gerekir, hem de ekstradan aylık ücret ödemek gerekir. World of Warcraft veya Final Fantasy XIV Online buna iyi birer örnek sayılır. SaygılarımLa..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2017 15:09
Oynanabilir nadir MMORPG oyunlardan birisi. Çok vakit geçirmedim ama sanıyorum w2p bir oyun değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×