Guild Wars, 6.5 milyon sattı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.09.2010 - 16:46
Guild Wars 2'den de beklentiler büyük
ArenaNet tarafndan geliştirilip, NCSoft tarafından dağıtımı üstlenilen Guild Wars'un 6.5 milyon satış rakamını geride bıraktığı duyuruldu.

NCSoft'un bildirdiğine göre toplam dünya satışları göz önüne alındığında en büyük ilgi Avrupa'dan, oyuncu bazında da Alman Guild Wars severlerden gelmiş. Şimdi sırada Guild Wars 2 var. Onun da 2011 yılında çıkması bekleniyor.

Guild Wars, 6.5 milyon sattı
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guild Wars, 6.5 milyon sattı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×