Guild Wars online!

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Guild Wars online!
Beklenen online RPG Guild Wars, bugünden itibaren online olarak hizmet vermeye başladı. Oyun; hem Amerika, hem de Avrupa'da hizmete girdi, ayrıca herhangi bir aylık ücret de talep edilmiyor.

Başladığınızda kısa bir tutorial ile nasıl hareket edeceğinizi ve savaşacağınızı öğreniyorsunuz. Ardından ilk şehrinize gelerek ekiplere katılmak ya da kendi ekibinizi oluşturabilmek için çalışmalara başlıyorsunuz. Şehir içinde bulunan çeşitli eğitmenlerden ders alarak karakterinizi geliştirebilir, savaşlarınıza daha güçlü katılabilirsiniz. Oyunu yavaştan tanımaya başlayınca hemen bir ekibe katılıp, görevlere doğru yola çıkıyorsunuz. İlk görevinizde şehri korumanız gerekiyor. Kapıdan çıktığınız anda büyüklerimizin dediği gibi “şöyle soldan soldan atlılar geliyor”. Aynı anda ekibinizde kim varsa olaya girişiyor tabii. Birlikte yaratığa saldırabildiğiniz gibi tek tek diğer yaratıklara da gidebilirsiniz. Bu başarı yüzdenizi düşüreceğinden ben genelde ekiptekilerin saldırdığı yaratığa büyülerimi yollamayı tercih ettim. Ayrıca yukarıda da bahsettiğim gibi ölebiliyorsunuz da. Bu durumda yol arkadaşlarınızdan birinin sizi yeniden canlandırması gerekmekte. Bu arada yanlış anlamaları engellemek için, tek rakibiniz yaratıklar değil tabii ki. İsterseniz kıl tüy sebepten ötürü diğer ekiplerle de savaşabiliyorsunuz. Ama bunun yaratıklar kadar kolay olmayacağını garantileyebilirim. Rakipleriniz çok daha sistematik bir şekilde saldıracaklar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2023 13:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guild Wars online!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×