Guillermo del Toro: ‘Kojima ne isterse yaparım!’

İsmet Ergül
İsmet Ergül 19.02.2016 - 10:25
Guilleormo, kah çay koy bakem boğazım kurudu
Silent Hills ve P.T. her ne kadar Konami yüzünden ölmüş olsa da, Hideo Kojima ve Guillermo del Toro'nun beraber yarattığı P.T. insanları etkilemeye devam ediyor. Zaman geçtikçe P.T.'den etkilenen birçok bağımsız yapımcı oyun ortaya çıkarken, Del Toro 'Kojima ne isterse yaparım!' diyerek Hideo ile çalışmanın verdiği hevesten bahsetti.

Guillermo del Toro: ‘Kojima ne isterse yaparım!’
DICE ödül törenine beraber katılan Kojima ve Del Toro ikilisi, anlaşılan iki yakın arkadaş olmuşlar. Arkadaşlıklarından ve de P.T.'den bahseden Del Toro, Konami yüzünden oyun sektörüne küstüğünü de belirtiyor. Ancak Del Toro oyun sektörüne küskün olsa da, Kojima ile çalışmak istediğini belirtiyor. Daha önce THQ ile çalışmayı deneyen Del Toro'nun planlarının iptal olması ile birlikte yıllar sana kapısını Kojima çalmıştı. Kojima ve Del Toro ikilisi artık film mi yaparlar, oyun mu yaparlar bilemiyoruz ama bu iki dahiden çıkacak eser her ne olursa olsun, takdire şayan olacak.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2022 22:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
comedian
comedian 19.02.2016 10:41
del toro da kojima nın ekürisi... ikisi de birbirine pas atıp duruyor devamlı ama bir şey ürettiklerini göremedik birlikte daha. zaten üretseler de balon olacak o kadar beklenti yaratıyorlar ki yapmasınlar daha iyi diyesi geliyor insanın 2 tane reklam isim başka da bir şey değiller.
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2016 14:47
P.T neydi ? Oyun değil miydi ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2016 13:23
Kojima'ya evlenme teklif edin siz de kurtulun biz de.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2016 11:01
Tam, eeehh başlayacam Kojimanıza diyecektim ki şu yazıyı görünce yarıldım: "Guilleormo, kah çay koy bakem boğazım kurudu" Muhahahha. Ulan sabah sabah...

Yalnız adam ne isterse yaparım demiş. Sakat bak. Bu yaştan sonra... :D
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2016 00:57
Dünyanın geri kalanına yolladığın mesaj şu; Tanımadığım bir oyun yapımcısı olan insanın tekrarlanan haberleri yüzünden öfkelenecektim ki beni güldüren bir yorum görünce bundan vazgeçtim ve gereksiz öfkem yerini bir sabah kahkahasına bıraktı. Hayatının özeti bundan vazgeçmessen bu olacak.. :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2016 00:48
Kojima aile fertlerinizden birine kötü birşey yapmışçasına sızlanmayı bırakın arkadaşlar dışardan çok anlamsız görünüyor yorumlarınız. Sizin yüzünüzden MerlininKazanı yazarları bu haberi yaptıkları için kendilerini suçlu hissediyor. Unutmayın bu bir oyun sitesi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2016 17:08
Canlı olarak izledim çok güzel bir röportajdı. Kojima'nın Pan'in Labirentine yaptığı gönderme ve Del Toro'nun tepkisi çok iyiydi :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guillermo del Toro: ‘Kojima ne isterse yaparım!’

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×