Guilty Gear Xrd Rev 2'den yeni Baiken videosu

Hürcan Köse
Hürcan Köse 23.05.2017 - 11:29
İntikam için yola çıkan bir samuray
Arc System Works'ün yeni dövüş oyunu Guilty Gear Xrd Rev 2, bu Cuma PlayStation 4 ve PlayStation 3 platformları için çıkacak. Oyunun çıkışına sadece birkaç gün kala, firma oyuna yeni eklenecek olan karakterlerden biris, Baiken için yeni bir video yayınladı.

Genellikle sadık silahı, katanasını kullanan Baiken bunun yanı sıra bıçaklı bir yelpaze, pençe ya da mızrak gibi başka silahları da kullanabiliyor. Suzuran Yashagatana adlı hareketi sayesinde de yere roket yağdırabiliyor.

Diğer karakterlere göre defansif yönden biraz daha zayıf olan Baiken'in kendisini korumak için sahip olduğu yetenekler bir hayli sınırlı. Bu yüzden Baiken oynarken hasar almadan direkt olarak düşmana girişip en kısa sürede maçı bitirmek gerekiyor.

Şu anda oynamakta olduğum Guilty Gear Xrd Rev 2'yi gerçekten çok sevdim. Baiken ve Answer da gayet güzel karakterler. Önümüzdeki günlerde oyunun incelemesi ile karşınızda olacağız. İyi seyirler.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 15:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
omgwtftbscat
omgwtftbscat 24.05.2017 14:16
Keşke hep XX'deki grafikleri kalsaydı
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2017 07:58
İyide adamlar nerdeyse Eski serilerde ki gibi görünen 3D oyun yapmış yani işçilik oldukça iyi. Herşey orjinal oyunları gibi eski serileri oynadıysanız hiç yabancılık çekmiyorsunuz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Arcade Fire
Arcade Fire 23.05.2017 22:39
Keşke bu tarz grafiklere sahip olan dövüş oyunları artsa, plastik gibi 3 boyutluluktansa bunun estetiği daha hoş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Guilty Gear Xrd Rev 2'den yeni Baiken videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×