Guitar Hero'nun yaratıcısından yeni proje

Guitar Hero'nun yaratıcısından yeni proje

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 6.11.2012 - 21:52
Green Throttle akıllı telefonlarınızı oyun konsoluna dönüştürmeyi hedefliyor


Aslında bir önceki Xbox Surface haberiyle bu haberin arka arkaya gelmesi bir tesadüf olamaz. Microsoft Xbox markasına bir tablet ekliyor, hem de oldukça güçlü bir oyun tableti. Guitar Hero'nun yaratıcısı Charles Huang de yeni ürününü tanıtıyor, o da akıllı telefonları konsola dönüştüren bir proje.

Green Throttle adı verilen proje ile akıllı telefonunuza indirdiğiniz uygulama sayesinde, bu platform için yapılan oyunları yattığınız yerden TV'nizde konsol oynarmış gibi oynayabiliyorsunuz. Şöyle özetleyelim: Telefonunuzu TV'ye bağlıyorsunuz. Kontrolörleri ise bluetooth ile telefona bağlıyorsunuz. Her şey tamam, artık telefonunuz bir oyun konsolu. Oyunları indirip indirip TV'nizde oynayabilirsiniz. İşin güzel yanı, illa TV'ye bağlamanıza gerek yok, telefonunuzu yanınıza alıp sokakta da mobil oyun şeklinde oynamaya devam edebiliyorsunuz.

Ve demin sorduğumuz soru tekrar karşımıza çıkıyor; oyun konsollarının geleceği mobil cihazlarda mı yatıyor?
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 00:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×