Güle güle Wildstar

Furkan Güler
Furkan Güler 7.09.2018 - 12:08
Seni tanımak güzeldi

Vakti zamanında World of Warcraft'a rakip olarak çıkan ve WoW'u bitireceği söylenen Wildstar için yolun sonuna gelindi. NCSoft tarafından dağıtılan yapım, büyük bir maliyetli geliştirilmiş ve ses getirici reklam kampanyalarıyla güzel bir çıkış yakalamıştı. Farklı mekanikleri sayesinde MMORYO dünyasının PvE sistemine ayrı bir soluk getiren yapım, paylaşılan yeni habere göre oyunculara elveda diyecek.

Wildstar kapanıyor

Oyunun geliştiricisi olan Carbine Studios'u kapattığını belirten NCSoft, daha sonraki süreçte Wildstar'ın sunucularını da kapatacağını açıkladı. 1 Temmuz sonrasında oyuna herhangi bir şekilde para ödeyen oyunculara ise para iadesi yapılacak. Bu kararı alırken çok zorlandıklarını belirten NCSoft, Wildstar'ın sonunun gelmesine üzülüyor.

İlk başta oyunu satarak pazarlayan, daha sonrasında oynaması ücretsiz modele geçen Wildstar'ın MMORYO sektöründe tutunaması ve World of Warcraft'ın daha rakipsiz bir hale gelmesi oyuncuları üzdü. Her ne kadar World of Warcraft kendi kalitesini her bir pakette yukarılara taşısa da, rakipsiz bir şekilde varlığını sürdürmesi oyuncuları korkutabiliyor.

Sona geldiğimizde Wildstar'ın ne zaman sunucularının kapatılacağı halen belli değil.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 01:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2018 09:52
Bu tarz oyunlarda daha fazla çeşit olmalı bence. Güle Güle WildStar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2018 13:31
guild wars dediler oynadik wildstar dediler oynadik ama hicbiri wow tadi vermedi yinede wildstar garip eglenceli bir oyundu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2018 11:56
wowun tahtını sallandıracak oyun yoktur çünkü wowun tahtı yoktur, oyun nedir bilmeyenlerin paraları saçtığı dandiriksiyon oyunumsudur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2018 02:06
Hala bu oyunu nasil batirdilar anlamiyorum headstartta basladim levelingi en keyid aldigim mmo oldj yine pvp si ultimadan sonra en keyiflisiydi benim icin gayet guzel oyundu optimizasyon buglar derken biraktim sonrada arkadas cevrem gelmedi diye donmedim ama kapatilacak bir oyun degildinbe
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2018 12:52
gelmiş geçmiş en iyi hikayesi olan oyun aslında lord of the rings dir ama oyun olarak wowun tahtını sallandıracak oyun yoktur keşke 2sini bir arada harmanlayacak oyun yapsalar
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2018 20:52
sen ne saçmalıyon biraz açsana
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2018 14:19
Nereye gülüyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Güle güle Wildstar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×